نویسنده: سعید نیکبخت
// شنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۰۰

بازی The Witcher 3: Wild Hunt دارای 16 محتوای اضافی رایگان خواهد بود

از نسل گذشته، منتشر کردن DLC (محتوای اضافی) به امری رایج میان بازی‌سازان تبدیل شده و اکثر ناشران با گرفتن پول بیشتر از مخاطبان، محتویات جدیدی را برای بازی‌های خود منتشر می‌کنند.
استودیوی CD Projekt RED، مخالف این سیاست است و به همین دلیل تمام محتویات اضافی بازی The Witcher 3: Wild Hunt را به تمامی خریداران این بازی به صورت رایگان هدیه می‌دهد. در بیانیه‌ی رسمی مارسین ایوینسکی (Marcin Iwiński) موسس استودیوی سی‌دی پراجکت که در وب‌سایت این استودیو منتشر شده، وی اعلام کرده است هدف آن‌ها از انجام دادن این کار، تشکر ویژه از مردم برای خرید این بازی است. ایوینسکی در ادامه توضیح داد استودیوی آن‌ها پس از منتشر شدن بازی، 16 محتوای اضافی را برای آن منتشر خواهد کرد و این محتویات برای کسانی که بازی را به هر نحوی خریداری کرده باشند (پیش خرید- فیزیکی- دیجیتالی- روز اول) رایگان است. پس از منتشر شدن بازی، هر هفته یک DLC رایگان برای آن منتشر خواهد شد و که شامل ماموریت، لباس، تجهیزات و حتی مدل ریش جدید را در بازی خواهند بود.
  ما بازی‌ها را دوست داریم، آن‌ها را تهیه می‌کنیم، بازی می‌کنیم و به هر تجربه‌ای که پیرامون آن‌ها هستند، اهمیت می‌دهیم. هر بار که به انتشار یک بازی نزدیک می‌شویم، انتظار داریم تولید کنندگان از بازی خود پشتیبانی کنند و در زمان بروز مشکل، سریعا آن را برطرف کنند. ما دوست داریم به صورت مداوم برای بازی‌ها به روز رسانی منتشر شود و تجربه‌ی بازی را بهتر کند، زمانی که محتویات رایگانی به ما داده می‌شود احساس می‌کنیم از ارزش بسیار بالایی برخوردار هستیم. لازم نیست این محتویات بزرگ باشد، آن‌ها می‌توانند لباس جدید برای کاراکتر بازی، شمشیر جدید و یا یک زره‌ی جدید باشند. متاسفانه در این روزها اینگونه مسائل کمتر اتفاق می‌افتد. به عنوان یک گیمر، در این روزها باید مراقب کیف پول خود باشیم، پس از منتشر شدن یک بازی محتویات ریز و درشتی برای آن منتشر می‌شود که برای ما وسوسه کننده است. آیا ما اخیرا کلی پول برای یک بازی جدید ندادیم؟ در CD Projekt RED، ما به این روش اعتقاد نداریم و با ویچر 3 قصد داریم راه جدیدی را برویم. بهتر است سراغ اصل مطلب بروم، کسانی که The Witcher 3: Wild Hunt را بر روی پلتفرم مورد علاقه‌ی خود خریداری کنند، 16 دی ال سی رایگان دریافت خواهند کرد. شما مجبور نیستید بازی را پیش خرید کنید، مجبور نیستید نسخه‌ی مخصوص آن را خریداری کنید، اگر یک نسخه از این بازی را داشته باشید این محتویات اضافی برای شماست. این کار ما برای تشکر از شما برای خرید ویچر 3 است.
The Witcher 3: Wild Hunt در تاریخ 24 فوریه‌ی 2015 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. منبع: Dualshockers


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده