نویسنده: سعید نیکبخت
// شنبه, ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۲

تاریخ انتشار Battlefield Hardline و Star Wars Battlefront مشخص شد

در طول نشست اخیری که کمپانی EA با سهامداران خود برگزار کرده بود، این شرکت تاریخ انتشار دو بازی شوتر اول شخص خود به نام‌های Battlefield Hardline و Star Wars Battlefront را مشخص کرد.
بتلفیلد هاردلاین که توسط استودیوی Visceral Games ساخته می‌شود، در تاریخ 17 مارس در آمریکای شمالی، 19 مارس در اروپا و 20 مارس در بریتانیا منتشر می‌شود و برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس 360، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در این نشست همچنین مشخص شد که بازی Star Wars Battlefront در تعطیلات سال آینده‌ی میلادی منتشر خواهد شد. EA تایید کرده است که اولین تریلر داخل بازی این عنوان در بهار 2015 منتشر خواهد شد. بلیک یورگنسن مدیر عامل EA در رابطه با برنامه‌ی کمپانی خود توضیح داده است:
این کار به ما کمک خواهد کرد که هر ساله یک بازی بزرگ اول شخص را برای انتشار داشته باشیم.
این کار EA به بازیکنان اجازه خواهد داد که مدت زمان بیشتری را به بازی کردن عناوین قدیمی بپردازند. این کمپانی در گزارش مالی چهار ماهه‌ی اخیر خود اعلام کرده است که تا اواخر ماه سپتامبر 2014 عناوین FIFA 15, NHL 15, Madden NFL 15, EA Sports UFC, Titanfall, Battlefield 4 و FIFA 14 بیشترین فروش را بر روی دو پلتفرم پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان داشته‌اند. بنابر صحبت‌های بلیک یورگنسن، سیستم "EA Access" فراتر از انتظارات آن‌ها عمل کرده است. در طول چهار ماهه‌ی اخیر، بیش از 1.9 میلیارد ساعت در بازی‌های این کمپانی زمان سپری شده است. تعداد کاربران فعال EA در تلفن‌های همراه نیز به بیش از 155 میلیون نفر رسیده است. در طول سه‌ماهه‌ی دوم سال 2014، چهل میلیون نفر بازیکن فعال در بخش ورزشی تلفن‌های همراه این کمپانی وجود داشته است. بیشترین بازی‌ای که بر روی تلفن‌های همراه انجام شده، دو عنوان Madden NFL و FIFA 15 Ultimate Team بوده است. تا به امروز بازیکنان بیش از 89 میلیون ساعت در بازی Madden NFL 15 به بازی کردن مشغول بوده‌اند و این رقم ۴۸درصد بیش‌تر از سال گذشته میلادی بوده است. در انتها کمپانی EA اعلام کرد در سه‌ماهه‌ی سوم سال 2014 مبلغ 1.2 میلیارد دلار سود خالص به دست آورده است. بیشتر سودی که این کمپانی به دست آورده، از عناوین فیفا، Madden NFL و Hockey Ultimate Team بوده است. منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده