نویسنده: عارف حسین پور
// پنجشنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۰

تماشا کنید: دنباله‌ی بازی زیبای To The Moon با نام Finding Paradise معرفی شد

فری‌برد گیمز، سازنده‌ی بازی زیبا و تحسین شده‌ی To The Moon از دنباله‌ی این بازی با نام Finding Paradise رونمایی کرد. برای مشاهده تریلر و تصاویر این بازی با زومجی همراه باشید.

To the Moon برخلاف ظاهر ساده‌اش، یک بازی بسیار عمیق و تأثیرگذار بود. ماجراجویی یک زوج دانشمند درون رویاها و خاطرات مردی که در حال مرگ بود، یکی از زیباترین‌ داستان‌هایی است که تاکنون در دنیای بازی‌ها شنیده‌ایم. قبل از هر چیز به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر To the Moon را تجربه نکرده‌اید، هرچه زودتر برای دانلود و نصب بازی دست به کار شوید.

فری‌برد گیمز در سال ۲۰۱۴ یک پیش‌درآمد نسبتا بی‌ربط به اسم A Bird Story را برای To the Moon منتشر کرد که اگرچه به خوبی بازی اول نبود، اما ارزش تجربه کردن را داشت. این استودیو حالا Finding Paradise را به‌عنوان دنباله‌ی دو بازی قبلی‌اش معرفی کرده است. در Finding Paradise دانشمندان به درون خاطرات «کالین»، قهرمان بازی A Bird Story سفر می‌کنند که حالا سالخورده‌تر شده است. گفته می‌شود که Finding Paradise هم با A Bird Story و هم To the Moon پیوندهای داستانی دارد. در ادامه می‌توانید یک تریلر و چند تصویر از بازی Finding Paradise را مشاهده کنید. تریلر زیر فقط چند تصویر از بازی را به نمایش می‌گذارد، اما موسیقی زیبایی که روی این تصاویر شنیده می‌شود ارزش مصرف شدن چند مگابایت از حجم اینترنت‌تان را دارد.

Finding Paradise قرار است اواخر سال ۲۰۱۶ منتشر شود، اما این احتمال نیز وجود دارد که انتشار بازی تا اوایل ۲۰۱۷ به تعویق بیفتد. هنوز درباره‌ی پلتفرم‌های میزبان این بازی صحبتی نشده است، ولی انتظار می‌رود که مثل دو بازی قبل Finding Paradise نیز برای رایانه‌های شخصی عرضه شود.

Finding Paradise به وسیله‌ی کان گائو، طراح و آهنگ‌ساز To the Moon ساخته می‌شود و مثل این بازی از موسیقی‌های فوق‌العاده شنیدنی بهره می‌برد.

منبع: PC Gamer


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده