// سه شنبه, ۱۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۰

تماشا کنید: تریلر ۲۰ بازی انحصاری پلی استیشن 4 در سال ۲۰۱۶

امروز سونی با انتشار ویدیویی در کانال رسمی پلی‌استیشن در یوتیوب، ۲۰ بازی‌ای را که قرار است در سال ۲۰۱۶ به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شود، در این ویدیو نشان داد. با زومجی و تماشای ویدیو همراه باشید.

کانال رسمی پلی‌استیشن در یوتیوب، امروز ویدیویی منتشر کرد که بازی‌هایی را نشان می‌دهد که قرار است در سال ۲۰۱۶ به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شوند. این بازی‌ها شامل بازی‌های انحصاری، انحصاری کنسولی و انحصار زمانی می‌شوند. همچنین در میان آنها از بازی‌های طراز اول مورد انتظاری مانند The Last Guardian تا بازی‌های مستقلی مانند Firewatch و What Remains of Edith Finch دیده می‌شود. در زیر می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود ویدیو با رزولوشن SD 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

در انتها نیز لیست تمام بازی‌های مشاهده شده در تریلر را می‌توانید ببینید. این لیست به دو بخش تقسیم شده است. بخش اول بازی‌هایی هستند که کاملا در انحصار کنسول پلی‌استیشن 4 هستند و بخش دوم شامل بازی‌هایی می‌شوند که نسخه کنسولی آنها فقط برروی کنسول نسل هشتمی سونی منتشر می‌شود ( و بازی برروی رایانه‌های شخصی نیز عرضه می‌شود) یا در انحصار زمانی این کنسول هستند و در آینده برای ایکس‌باکس وان نیز منتشر خواهند شد.

بازی‌های انحصاری:

بازی‌های انحصاری کنسولی یا زمانی:

نظر شما درباره بازی‌های انحصاری کنسول پلی‌استیشن 4 چیست؟ آیا به نظر شما سونی می‌تواند در سال جاری میلادی کمبود انحصاری‌های خود در سال گذشته را جبران کند؟

منبع: Gamespot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده