// پنجشنبه, ۱۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۰

تماشا کنید: بازسازی تریلر سینمایی جدید Uncharted 4 در بازی LBP 3

چندی پیش بود که تریلر جدیدی از بازی Uncharted 4: A Thief's End در سینماهای آمریکا و پیش از اکران فیلم Star Wars The Force Awakens پخش شد. حال این تریلر در بازی LittleBigPlanet 3 بازسازی شده است. با زومجی و تماشای این تریلر جالب همراه باشید.

چندی پیش فیلم جنگ‌ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد به طور رسمی اکران خود را آغاز کرد و پیش از آغاز این فیلم در سینماهای آمریکا، تریلر کوتاه جدیدی از بازی مورد انتظار Uncharted 4: A Thief's End (که متاسفانه دوباره با تاخیر روبه‌رو شد) پخش شد. حال یک کاربر خوش ذوق یوتیوب که صاحب کانالی به نام دیس‌آرمد تی‌وی است، این تریلر ۳۰ ثانیه‌ای را در بازی LittleBigPlanet 3 برروی کنسول پلی‌استیشن 3 بازسازی کرده است. در زیر می‌توانید این تریلر زیبا را مشاهده کنید:

دانلود ویدیو با رزلوشن SD 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

در ادامه نیز نسخه اصلی تریلر را می‌توانید تماشا کنید و هردوی این تریلرها را با هم مقایسه کنید:

دانلود ویدیو با رزولوشن SD360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD720p

در دیگر اخبار مربوط به بازی، در جریان کنفرانس سونی در نمایشگاه تجربه پلی‌استیشن، سازندگان بازی به طرفداران اعلام کردند که در این قسمت از بازی شما توانایی انتخاب دیالوگ خواهید داشت. همچنین پس از اتمام بتای عمومی بازی که چندی پیش مهلتش تمام شد، ناتی داگ اعلام کرد که آنها برای بخش چندنفره بازی ایده‌های فوق‌العاده‌ای دارند.

Uncharted 4: A Thief’s End در تاریخ ۲۶ آپریل سال ۲۰۱۶ (۷ اردیبهشت ۱۳۹۵) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

نظر شما درباره این تریلر جالب چیست؟

منبع: Dualshockers


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده