نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۴

تاریخ پخش فصل دوم سریال Pennyworth اعلام شد؛ انتشار اولین تریلر

شبکه‌ی اپیکس با انتشار یک تیزر کوتاه از زمان پخش فصل دوم سریال Pennyworth پرده برداشت که تنها چند قسمت از آن در سال ۲۰۲۰ روی آنتن می‌رود.

شبکه‌ی اپیکس با انتشار یک تیزر کوتاه زمان پخش فصل دوم سریال Pennyworth (پنی‌ورث) را اعلام کرد و جزئیات جالبی را از بازیگران آن در اختیار طرفداران گذاشت. پخش فصل دوم این سریال درام که به ماجراهای آلفرد پنی‌ورث با نقش‌آفرینی جک بانون می‌پردازد، از تاریخ ۲۳ آذر (۱۳ دسامبر) آغاز می‌شود. پس از آن اپیزود دوم این فصل در تاریخ ۳۰ آذر (۲۰ دسامبر) و دو قسمت پایانی در تاریخ ۷ دی (۲۷ دسامبر) روی آنتن می‌رود. در واقع مراحل فیلم‌برداری فصل دوم سریال Pennyworth در ابتدای سال ۲۰۲۰ تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا متوقف شد و تنها چند اپیزود از آن تولید شده است؛ بنابراین احتمالاً برای تماشای اپیزودهای باقیمانده‌ی فصل دوم باید تا سال ۲۰۲۱ منتظر بمانیم. شما می‌توانید پوستر تیزر تریلر فصل دوم سریال «پنی‌ورث» را در ادامه‌ی مطلب مشاهده کنید و از تماشای آن لذت ببرید.

دانلود از آپارات

به‌هرشکل شبکه‌ی اپیکس فعلاً امکان تماشای چند قسمت ابتدایی فصل دوم سریال Pennyworth را برای طرفداران فراهم می‌کند که تعجب بینندگان را به دنبال خواهد داشت. در این فصل سایمون مانیوندا، بازیگر سریال His Dark Materials (نیروی اهریمنی‌اش) در نقش لوشس فاکس ظاهر می‌شود و جسیکا دیگو، بازیگر فیلم Gretel and Hansel (گرتل و هانسل) نقش ملانی تروی را ایفا می‌کند. درکنار همه‌ی این موارد، توماس وین با نقش‌آفرینی بن الدریج در تیزر کوتاه فصل دوم فاش می‌کند که با شخصی غیر از مارتا وین نامزد کرده است. جیمز پیورفوی، بازیگر سریال The Following (پیروی)، ادوارد هاگ، بازیگر سریال Taboo (تابو)، جسی رومئو، بازیگر سریال Curfew (خاموشی)، رامون تیکارام، بازیگر سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) و هریت اسلاتر، بازیگر سریال Faunutland and the Lost Magic (فانوت‌لند و جادوی گم‌شده) نیز در فصل دوم به ایفای نقش می‌پردازند.

پوستر فصل دوم سریال Pennyworth با نقش‌آفرینی جک بانون

جک بانون، بن الدریج، اِما پیتز، هینزلی لوید بنت، رایان فلچر، دوروسی اتکینسون، پالی واکر، جیسون فلمینگ و پالوما فیت از بازیگرانی هستند که دوباره برای نقش‌آفرینی در فصل دوم سریال «پنی‌ورث» شبکه‌ی Epix بازمی‌گردند. سریال درام یک ساعته‌ی Pennyworth داستان آلفرد پنی‌ورث، سرباز سابق سرویس هوایی ویژه بریتانیا را روایت می‌کند که در دهه‌ی ۱۹۶۰ به سراغ تأسیس یک شرکت امنیتی در لندن می‌رود و دست همکاری به سوی جوانی ثروتمند با نام توماس وین دراز می‌کند که هنوز پدر بروس وین نشده است. برونو هلر به‌عنوان نویسنده و تهیه‌کننده‌ی اجرایی و دنی کنن و متیو پاتنیک به‌عنوان کارگردان و تهیه‌کننده‌ی اجرایی فصل دوم سریال Pennyworth فعالیت می‌کنند. این سریال براساس کاراکترهایی ساخته می‌شود که توسط باب کین و بیل فینگر برای دی‌سی کامیکس خلق شده است.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده