نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۵

اولین تیزر تریلر فیلم News of the World با بازی تام هنکس منتشر شد

یونیورسال پیکچرز به‌تازگی اولین تیزر تریلر فیلم News of the World با بازی تام هنکس را منتشر کرده که در آن شاهد تصاویر زیادی از اتفاقات این اثر هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر تریلر فیلم News of the World (اخبار جهان) منتشر شده است. پس از مدت‌ها انتظار سرانجام یونیورسال اولین تیزر تریلر این فیلم مورد انتظار که در اصل یک تبلیغ تلویزیونی طولانی است، را منتشر کرد که در این تریلر با بخشی از اتفاقاتی که قرار است در فیلم مشاهده کنیم، آشنا می‌شویم. اتفاقات فیلم News of the World در روزهای پس از جنگ داخلی آمریکا جریان دارد؛ این فیلم قرار است داستان یک گوینده خبر به نام کید را دنبال کند که همسر خود را از دست داده و به تگزاس سفر می‌کند تا اخبار جهان را به مردم محلی بگوید.

کید در ادامه برای کمک به یک دختر یتیم که والدینش توسط بومیان آمریکا کشته شده‌اند، استخدام می‌شود تا او این دختر را به آخرین بستگان باقی مانده‌اش که در سن آنتونیو زندگی می‌کنند، برساند. آن‌ها این ماجراجویی را باید از سرزمین‌های خطرناک انجام دهند و در طول آن یک پیوند نزدیک بین آن‌ها شکل می‌گیرد که باعث می‌شود تا جدایی از این دختر برای کید سخت شود و او تصمیم بگیرد که به این دختر بگوید که آخرین بستگانش تمایلی به قبول او ندارند و او به‌دنبال اجرا کردن این برنامه پلیدانه است. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین یونیورسال تایید کرد که به‌زودی تریلر رسمی و کامل فیلم News of the World منتشر خواهد شد که در حال حاضر تاریخی برای آن اعلام نشده است. تام هنکس، هلنا زنگل، توماس فرانسیس مورفی، الیزابت مارول، میر وینینگهم، ری مک‌کینون، مایکل کوینو، فرد هچینگر، نیل سندلندز و چوکدی اوجا، از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین تصاویر رسمی بیشتری از فیلم News of the World منتشر شده که در ادامه این تصاویر را نیز می‌توانید مشاهده کنید:

تام هنکس روی اسب و هلنا زنگل در فیلم News of the World

فیلم News of the World برای اکران در تاریخ ۲۵ دسامبر (۵ دی) برنامه‌ریزی شده است. پل گرینگرس، کارگردان فیلم Jason Bourne (جیسون بورن)، وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است. این فیلم براساس یک رمان به همین نام اثر پولت جیلس که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد، تولید شده که وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم اخبار جهان بر عهده لوک دیویس، نویسنده نامزد جایزه اسکار برای فیلم Lion (شیر)، بوده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده