// یکشنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۳۸

تریلر فیلم The Batman مت ریوز با بازی رابرت پتینسون پخش شد؛ ریدلر، دشمن اصلی خفاش

فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز و نویسندگی خود او درکنار متسون تاملین برای اکران در تاریخ یکم اکتبر ۲۰۲۱ (۹ مهر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. سازندگان در رویداد DC FanDome اولین تیزر تریلر فیلم را پخش کردند.

کانسپت آرت قرمز و سیاه فیلم The Batman با بازی رابرت پتینسون

رویداد DC FanDome که تا همین لحظه هم شدیدا جذاب و لایق تحسین جلو رفته بود، با یک بمب به پایان رسید. مت ریوز تریلر فیلم The Batman را با آهنگ Something in the Way نیروانا پخش کرد تا مخاطبان نگاهی به گاتهام سیاه او بیاندازند. این تریلر مثل اطلاعات رسمی قبلی نشان می‌دهد که ریوز همان‌گونه که قول داده بود، همچون سه‌گانه‌ی «شوالیه تاریکی» اثر خود را شدیدا نزدیک به واقع‌گرایی نگه داشته است. به همین خاطر مثلا همه‌ی مبارزات فیزیکی و خیابانی به نظر می‌رسند. بتمن که در این فیلم در سال دوم تبدیل شدن خود به خفاش شب‌های گاتهام به سر می‌برد، ظاهرا درگیری‌های درونی زیادی دارد. البته ما در این تریلر کت وومن با بازی زوئی کراویتز و کمیسر گوردون با نقش‌آفرینی جفری رایت را هم دیدیم.

ولی ستاره‌ی اصلی این وحشت شخصی بود که در تریلر دیده نشد؛ ریدلر با بازی پل دینو که ظاهرا قرار است کابوس اصلی همگان در فیلم The Batman باشد. جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون خبر از این می‌دهند که فیلم The Batman در جهانی کاملا جدا از DCEU جریان دارد. جالب‌تر اینکه در جهان فیلم The Batman اصلا شخصیتی به نام جوکر وجود ندارد.

گزارش‌ها خبر از این می‌دهند که فیلم The Batman سازنده‌ی این جهان خواهد بود و سپس مت ریوز و برخی افراد دیگر آن را درون چند فیلم و سریال گسترش خواهند داد تا تبدیل به دنیای مستقل خود شود.

دانلود ویدیو از آپارات | تماشا در یوتیوب


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده