نویسنده: مهدی اسدی
// پنجشنبه, ۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۰

Stalker 2 با نمایش یک تریلر جذاب برای ایکس باکس سری ایکس تأیید شد

دنباله مورد انتظار مجموعه ترسناک S.T.A.L.K.E.R در جریان رویداد نمایش بازی‌های جدید ایکس‌باکس سری ایکس با انتشار تریلر جدیدی برای پلتفرم نسل نهمی مایکروسافت معرفی شد.

Stalker 2 دنباله مجموعه بازی‌های ترسناک و سبک بقای استودیوی GSC Game World است که در جریان رویداد Xbox Games Showcase به‌عنوان «یکی از بازی‌های آغازین نسل جدید کنسول‌های بازی» برای ایکس ‌باکس سری ایکس تأیید شد. تریلر هیجان انگیز و جذابی که از محیط بازی S.T.A.L.K.E.R 2 به نمایش گذاشته شد، تکمیل فرایند توسعه این بازی بعد از گذشت چند سال را تأیید می‌کند.

شما می‌توانید در ادامه نگاهی به این ویدیو داشته باشید:

دانلود از آپارات

GSC Game World وعده داده بود Stalker 2 در زمان نامعلومی از سال آینده منتشر شود. براساس توضیحات توسعه‌دهندگان، این بازی ترکیب منحصربه‌فردی از شوتر اول شخص، شبیه‌سازی واقع‌گرایانه و سبک ترسناک و سروایوال را ارائه خواهد کرد. ضمن اینکه همچنان به مضامین و مشخصه‌های قسمت قبلی و محبوب خود در سال ۲۰۰۷ پایبند خواهد بود. فرایند ساخت این بازی درواقع حدود یک دهه پیش آغاز شد اما بعد از توقف روند ساخت آن در سال ۲۰۱۲ مجدداْ در سال ۲۰۱۸ از سر گرفته شد.

زمان انتشار این بازی، برای سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده و براساس اطلاعاتی که تاکنون می‌دانیم، یک تیم توسعه‌ دهنده روسی مسئولیت ساخت این بازی را برعهده دارند. این بازی که با الهام گیری از سه‌گانه‌ی اول S.T.A.L.K.E.R طراحی شده است، روی اتمسفر رعب‌انگیز و دلهره آور یک شهر متروکه تمرکز دارد.

S.T.A.L.K.E.R. 2 با موتور بازی‌سازی Unreal Engine طراحی و تولید می‌شود؛ لذا توسعه‌دهندگان این بازی وعده‌ی طراحی جلوه‌های گرافیکی بسیار واقع‌گرایانه این بازی را به علاقه‌مندان داده‌اند.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده