نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۹

تریلر جدیدی از فصل سوم سریال Dark منتشر شد

شبکه نتفلیکس امروز تریلر جدیدی از فصل سوم سریال Dark را منتشر کرد که در آن شاهد نزدیک شدن به آخر الزمان هستیم.

اوایل این ماه بود که شبکه نت فلیکس اولین تیزر تریلر فصل سوم سریال Dark (دارک) را منتشر کرد که در انتهای تریلر مشخص شد که فصل پایانی این سریال سفر در زمان و علمی تخیلی فوق‌العاده مورد انتظار قرار است در تاریخ ۲۷ ژوئن ۲۰۲۰ (۷ تیر ۱۳۹۹) از شبکه Netflix منتشر شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از فصل سوم سریال دارک منتشر شده است. این تریلر درواقع تریلر رسمی فصل پایانی سریال Dark است و در طول تریلر شاهد نمایش دوره‌های مختلف و سفر در زمان شخصیت‌ها هستیم و اگرچه در این تریلر تصاویر بیشتری نمایش داده می‌شود، اما بازهم سوالات زیادی را مطرح می‌کند. 

شما در ادامه می‌توانید تریلر فصل سوم و پایانی سریال Dark را در صفحه نتفلیکس در یوتیوب تماشا کنید

سریال Dark

فصل سوم سریال Dark درواقع در روزی منتشر خواهد شد که بسیاری از طرفداران آن را پیش‌بینی کرده بودند؛ این بدان معنا است که فصل پایانی سریال قرار است در روز آخر الزمان سریال منتشر شود. درواقع ما سرانجام خواهیم دید که در این روز آیا چرخه شکسته می‌شود یا اتفاق دیگری در انتظار آن‌ها است. مانند تریلر اول فصل سوم سریال دارک، در این تریلر نیز گفته می‌شود که فصل سوم پایانی برای یک آغاز و همچنین آغازی برای یک پایان خواهد بود که درواقع این موضوع به تکمیل چرخه و شروع آن اشاره دارد. همچنین شاهد اشاره به جمله «آخرین چرخه آغاز می‌شود» و «آخرین چرخه به اتمام می‌رسد» نیز در طول تریلر هستیم و باید دید که فصل سوم چگونه قرار است به سوالات طرفداران پاسخ دهد. 

مانند دو فصل اول، وظیفه ساخت فصل سوم سریال Dark بر عهده باران بو اودار و جنتی فریشه بوده است. لوئیس هافمن، الیور ماسوچی، یوردیس تریبل، سباستین رودولف، مایا شون، آناتولی تاوبمان، کارولین آیشورن، مارک واشکی، استفان کمپیرث، آن رات-پل، آندریاس پیتسچمن، لیزا ویکاری، آنگلا وینکلر، سباستین هالک و میشائیل مندل، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال دارک حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند. 


منبع News18
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده