// پنجشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱

تریلر نهایی فیلم 1917 منتشر شد

شرکت یونیورسال پیکچرز تریلر جدیدی از فیلم 1917 منتشر کرده که در آن به نقدهای فیلم نیز پرداخته شده است.

ماه شهریور امسال بود که شرکت یونیورسال پیکچرز اولین تریلر رسمی فیلم 1917 را منتشر کرد که در این تریلر شاهد اولین تصاویر رسمی این فیلم مورد انتظار از دوران جنگ جهانی اول بودیم. در ادامه دومین تریلر این فیلم مورد انتظار منتشر شد که تصاویر جدیدی از این اثر داشت. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از فیلم 1917 منتشر شده است. این تریلر در واقع سومین و آخرین تریلر این فیلم است که مانند دو تریلر قبلی، روی ماموریتی خطرناک است که این مأموریت قرار است سرنوشت جنگ جهانی اول را در سال ۱۹۱۷ تغییر دهد. درواقع این مأموریت باعث نجات داده شدن نیروهای بریتانیایی و فرانسوی و همچنین زمین‌گیری ارتش آلمان خواهد شد که زمینه‌ساز پایان جنگ جهانی اول در سال ۱۹۱۸ نیز بوده است و در این تریلر بخش‌هایی از سختی و مشکلات شخصیت اصلی داستان نیز نمایش داده می‌شود. همچنین در طول تریلر شاهد خلاصه‌ای از نقدها و تحسین فیلم 1917 توسط منتقدان نیز هستیم. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

جرج مکای، دین-چارلز چپمن، بندیکت کامبربچ، کالین فرث، مارک استرانگ، ریچارد مدن، اندرو اسکات، دنیل میز، آدریان اسکاربورو، جیمی پارک و جرج ورال، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم 1917 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی این فیلم با موضوع جنگ جهانی اول بر عهده سم مندس، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم American Beauty (زیبای آمریکایی)، فیلم Revolutionary Road (جاده انقلابی)، فیلم Skyfall (اسکای‌فال) و فیلم Spectre (اسپکتر) بوده که علاوه‌بر کارگردانی، او به‌همراه کریستی ویلسون وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را نیز بر عهده داشته است.

اکران محدود فیلم 1917 در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۱۹ (۴ دی ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد و در ادامه شاهد اکران گسترده این فیلم از تاریخ ۱۰ ژانویه ۲۰۲۰ (۲۰ دی ۱۳۹۸) خواهیم بود. 


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده