// جمعه, ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۱

حضور کیانو ریوز در اولین تریلر انیمیشن The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

شرکت پارامونت پیکچرز سرانجام اولین تریلر رسمی انیمیشن The SpongeBob Movie: Sponge on the Run را منتشر کرد که در این تریلر شاهد حضور کیانو ریوز نیز هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر رسمی انیمیشن The SpongeBob Movie: Sponge on the Run منتشر شده است. شرکت پارامونت پیکچرز به‌تازگی اولین تریلر رسمی این انیمیشن سینمایی را که پیش از این قرار بود با نام The SpongeBob Movie: It's a Wonderful Sponge (فیلم باب اسفنجی: اسفنج شگفت‌انگیز) منتشر شود، منتشر کرده که در این تریلر به دوران کودکی باب اسفنجی و آشنایی او با گری سفر می‌کنیم و در ادامه متوجه می‌شویم که گری گم شده و حال او با پاتریک یک ماجراجویی برای یافتن گری را آغاز می‌کند که در طول آن با شخصیت کیانو ریوز نیز مواجه می‌شوند که شخصیت او سیج نام دارد. در صورت علاقه به کارتون ها می‌توانید انیمیشن جدید 2021 را در پست ویژه ما پیدا کنید.

در ادامه محیط‌های مختلف این قسمت از جمله شهر آتلاتنیک را شاهد هستیم و شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

تام کنی، بیل فیجرباک، کلنسی براون، راجر بومپاس، مستر لارنس، کارولین لارنس، جیل تالی، کیانو ریوز، آوکافینا و رجی واتس، از جمله بازیگرانی هستند که در قسمت سوم انیمیشن The SpongeBob Movie حضور و صداپیشگی‌ شخصیت‌های آن را بر عهده دارند. علاوه‌بر تریلر، پارامونت دو پوستر جدید از انیمیشن The SpongeBob Movie: Sponge on the Run را نیز منتشر کرده که در یک پوستر شاهد حضور باب‌اسفنجی و پاتریک هستیم و در پوستر دیگر آگهی یافتن گری دیده می‌شود. شما در ادامه می‌توانید این ۲ پوستر را مشاهده کنید:

پوستر The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

پوستر The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

انیمیشن The SpongeBob Movie: Sponge on the Run برای اکران در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. تام هیل، نویسنده قسمت اول، کارگردانی این انیمیشن و جاناتان ایبل و گلن برگر، نویسنده انیمیشن Kung Fu Panda (پاندای کونگ‌فوکار) به‌همراه مایکل کوام، وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت جدید انیمیشن The SpongeBob Movie را بر عهده دارند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده