// دوشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۷

تریلر جدید انیمه Weathering With You در آستانه اکران در غرب

شرکت GKIDS Films تریلر جدیدی از انیمه Weathering With You را منتشر کرده که حاوی تصاویر جدیدی است.

انیمه Weathering With You (فرزند آب‌وهوا)، جدیدترین اثر ماکوتو شینکای، کارگردان انیمه Your Name (نام تو) است که توانسته نظر منتقدان را جلب کند و همچنین اخیرا این انیمه به‌عنوان نماینده کشور ژاپن برای حضور در بخش بهترین فیلم خارجی مراسم اسکار 2020 نیز انتخاب شده است. ماه خرداد امسال نیز اولین تریلر این انیمه سینمایی منتشر شده بود که در ادامه شاهد اکران آن در تابستان امسال در کشور ژاپن بودیم و در ادامه این انیمه در چند کشور دیگر از جمله هنگ کنگ، اندونزی، استرالیا، نیوزیلند، ویتنام، سنگاپور و تایوان نیز اکران شده و قرار است در سال ۲۰۲۰ در کشورهای غربی نیز نمایش داده شود. همچنین این انیمه در چندین جشنواره فیلم مثل جشنواره فیلم تورنتو نیز نمایش داده شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از انیمه Weathering With You منتشر شده است.

بخش زیادی از تیزر تریلر جدید انیمه Weathering With You را که توسط شرکت GKIDS Films که مسئولیت نمایش این انیمه در غرب را بر عهده دارد منتشر شده، در نمایش‌های قبلی مشاهده کرده بودیم، اما این تریلر حاوی تصاویر جدیدی نیز است. انیمیشن Weathering With You داستان مرد جوانی به نام هوداکو موریشیما را دنبال می‌کند که با دختری به نام هینا آمانو آشنا می‌شود که توانایی کنترل آب و هوا را دارد و این دختر می‌تواند جلوی بارش باران را بگیرد یا باعث آن شود. همچنین این انیمه مانند انیمه Your Name دارای عناصر ماورا الطبیعه خواهد بود و شما در ادامه می‌توانید این تریلر را از طریق صفحه رسمی شرکت GKIDS Films در یوتیوب تماشا کنید.

انیمه Weathering With You

علاوه بر کارگردانی، شینکای وظیفه نوشتن فیلمنامه انیمه Weathering With You را نیز بر عهده دارد. ماسایوشی تاناکا برای طراحی شخصیت، اتسوشی تامورا برای کارگردانی انیمیشن و هیروشی تاکیگوچی برای کارگردانی هنری، از دیگر عوامل تولید انیمه Weathering With You هستند. کوتارو دیگو در نقش هوداکو موریشیما، نانا موری در نقش هینا آمانو، شون اوگوری، سوباسا هوندا، چیکو بایشو، سی هیرازومی، یوکی کاجی و ساکورو کایرو، صداپیشگی شخصیت‌های این انیمه را بر عهده داشته‌اند. انیمه Weathering With You تاکنون بیش از ۱۲۶.۳۲۲ میلیون دلار در کشور ژاپن فروش کرده و تا به امروز پر فروش‌ترین فیلم سال کشور ژاپن بوده است، اما آماری از فروش این انیمه در دیگر کشورهای جهان در دسترس نیست.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده