نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۶

در تریلر رسمی فیلم Maleficent: Mistress of Evil با خانواده مالیفیسنت آشنا شوید

والت دیزنی امروز تریلر جدیدی از فیلم Maleficent: Mistress of Evil منتشر کرده که در آن شاهد تصاویر بسیاری از اتفاقات آن هستیم.

اردیبهشت امسال بود که کمپانی والت دیزنی اولین تیزر تریلر رسمی فیلم Maleficent: Mistress of Evil (مالیفیسنت: معشوقه شیطان) را منتشر کرد که در این تریلر کوتاه شاهد اولین تصاویر رسمی این فیلم لایو اکشن و مورد انتظار پاییز امسال بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از فیلم Maleficent 2 (مالیفیسنت 2) منتشر شده که در واقع اولین تریلر رسمی این فیلم نیز به حساب می‌آید. در تریلر فیلم Mistress of Evil پرنسس اورورا به دنبال ازدواج با شاهزاده فیلیپ است، اما مالیفیسنت با این موضوع موافق نیست. با این حال، او تصمیم می‌گیرد که جشن عروسی را خراب کند و بدین ترتیب او مورد هدف نیروهای سلطنتی قرار خواهد گرفت. مالیفیسنت در پایان تریلر به‌شدت زخمی می‌شود و در آب سقوط می‌کند، اما او در پایان متوجه می‌شود که تنها نیست و موجوداتی مثل او نیز در این دنیا حضور دارند. شما می‌توانید این تریلر را در صفحه رسمی والت دیزنی در یوتیوب تماشا کنید.

اتفاقات فیلم Maleficent: Mistress of Evil چند سال پس از حوادث فیلم Maleficent (مالیفیسنت) آغاز خواهد شد که این فیلم همچنان به بررسی رابطه پیچیده بین پری شاخدار و ملکه جدید خواهد پرداخت که اکنون نیاز به اتحاد جدیدی برای مواجهه و مبارزه با دشمنان جدید و محافظت از گیاهان و موجودات جادویی که در آن ساکن هستند، دارند. آنجلینا جولی، ال فانینگ، میشل فایفر، اد اسکرین، چویتل اجیوفور، جن مورای، دیوید گیسی، هری دکینسون، سم رایلی، جودی شکونی، وارویک دیویس، جان کارو، ایملدا استنتون، جونو تیمپل، لسلی منویل و رابرت لیندسی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Maleficent: Mistress of Evil حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Maleficent: Mistress of Evil برای اکران در تاریخ ۱۸ اکتبر ۲۰۱۹ (۲۶ مهر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. یواخیم رانینگ، کارگردان فیلم Bandidas (باندیداس) و فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (دزدان دریایی کارائیب: مردان مرده داستان نمی‌گویند)، وظیفه کارگردانی دنباله فیلم Maleficent را بر عهده داشته است.


منبع Polygon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده