نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴

تاریخ انتشار نسخه بتای بازی Fromto اعلام شد

نسخه بتای بازی Fromto کمپانی هدآپ گیمز در انتهای هفته جاری در دسترس قرار می‌گیرد و امکان رقابت با دوستان را برای بازیکنان فراهم می‌کند.

بازی Fromto یک اثر رقابتی و گروهی است که کمپانی آلمانی Headup Games (هدآپ گیمز) وظیفه انتشارش را بر عهده دارد. این بازی شبیه به نسخه مبتنی بر اتومبیل بازی Ultimate Chicken Horse است که در کنار سایر موارد رگه‌هایی از بازی Line Runner درونش دیده می‌شود. مطابق تازه‌ترین اخبار بازی، بازیکنان در انتهای هفته جاری قادر به تجربه نسخه بتای بازی Fromto در استیم خواهند بود.

اگر تابه‌حال بازی Ultimate Chicken Horse را تجربه نکرده‌اید، باید بگوییم که ساده‌ترین روش برای توصیف این اثر این است که تصور کنید در حال تجربه یک بازی پلتفرمر با سه نفر دیگر هستید. بااین‌حال، زمانی که بازی شروع می‌شود، هیچ سکویی برای رفتن بازیکنان از نقطه شروع تا پایان مرحله وجود ندارد. در عوض، هر بازیکن اشیاء مختلفی را برای افزودن به مرحله به دست می‌آورد و تلاش می‌کند تا با ایجاد یک مسیر به نقطه پایان برسد. همچنین بازیکنان هر دفعه اشیاء متفاوتی را برای به کار گرفتن در مرحله به دست می‌آورند.

ظاهرا بازیکنان در بازی Fromto نیز باید کار مشابهی را انجام دهند، اما این دفعه این کار با اتومبیل‌ها انجام می‌شود. بازیکنان اشیاء مختلف را ماهرانه کنار هم قرار می‌دهند تا با ایجاد یک مسیر، مرحله را به پایان برسانند. بااین‌حال، شما نمی‌خواهید تا رقبای‌تان به نقطه پایان برسند؛ بنابراین تمایل دارید که پیمودن مسیر به اندازه کافی برای خودتان راحت باشد و در طرف مقابل، به اندازه لازم سخت باشد که کسی نتواند تا نقطه پایان پیش برود.

به نظر می‌رسد که این بازی یک اثر ترکیبی خوب است. بازی Ultimate Chicken Horse اثری مفرح و سرگرم‌کننده به حساب می‌آید و ایده‌های آن باید به خوبی به یک بازی مسابقه‌ای منتقل شود. برخی از مسیرهای بازی که در تریلر شاهدشان هستیم، بسیار هیجان‌انگیز و دیوانه‌کننده هستند و موانع به همان اندازه خلاقانه و شرارت‌بار ظاهر می‌شوند. بااین حال، سوال اصلی این است که تجربه بازی چگونه به نظر می‌رسد؟ این سوالی است که کاربران با انتشار نسخه بتای بازی در تاریخ ۱۲ اردیبهشت (۲ مه) در استیم پاسخ آن را خواهند یافت.

نسخه کامل بازی Fromto تا انتهای سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های کامپیوتر و نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی مسابقه‌ای را در ادامه مشاهده کنید و نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

دانلود از وب‌سایت آپارات


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده