نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۷

تریلر جدید فیلم Avengers: Endgame اتحاد دوباره تونی استارک و استیو راجرز را به تصویر می‌کشد

تریلر جدید و کوتاهی از فیلم Avengers: Endgame به مناسبت شروع بلیت فروشی این فیلم منتشر شده که حاوی تصاویر جدید بسیاری است.

اواخر سال گذشته بود که مارول استودیو دومین تریلر رسمی فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) را منتشر کرد که این تریلر حاوی تصاویر جدیدی از اتفاقات این قسمت بود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از قسمت چهارم فیلم Avengers (اونجرز) منتشر شده است. مارول امروز تریلر جدید و کوتاهی از این فیلم فوق العاده مورد انتظار را منتشر کرده است که در این تریلر شاهد تصاویر جدید بسیاری از اتفاقات آن هستیم و بیشتر با اتفاقاتی که قرار است در فیلم Avengers: Endgame مشاهده کنیم، آشنا می‌شویم. جمع شدن دوباره اعضای اصلی انتقام جویان به همراه دو عضو باقی‌مانده از گروه نگهبانان کهکشان و کاپیتان مارول، تجدید دیدار پپر پاتز با تونی استارک و سرانجام اتحاد دوباره استیو راجرز و تونی استارک از اتفاقات مهم این تریلر حماسی و بسیار زیبا بود و سرانجام در این تریلر شاهد ورود تانوس نیز هستیم که ظاهرا قرار است در این صحنه شاهد مبارزه نهایی تانوس با اونجرز باشیم. در طول تریلر همچنین نشانه‌هایی از اختلاف نیز دیده می‌شود که بلک ویدو می‌گوید به تمام کسانی که اکنون اینجا حضور ندارند، مدیون هستند. شما در ادامه می‌توانید این تریلر بسیار زیبا را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین بلیت فروشی فیلم Avengers: Endgame نیز رسما از امروز آغاز شده است. علاوه بر این، مارول استودیو پوسترهای جدیدی از دنباله فیلم Avengers: Infinity War (اونجرز: جنگ بی نهایت) را برای تبلیغ این فیلم در سینماهای IMAX و دالبی به همراه یک بنر جدید نیز منتشر کرده است که شما در ادامه می‌توانید این ۴ پوستر جدید را نیز مشاهده کنید:

کریس ایوانز، رابرت داونی جونیور، کریس همسورث، مارک روفالو، اسکارلت جوهانسون، جرمی رنر، جاش برولین، بری لارسون، پل راد، کارن گیلان، بردلی کوپر (صداپیشه)، دان چیدل، دانای گوریرا، گوئینت پالترو، جان فاورو، بندیکت وانگ، هیرویوکی سانادا و کاترین لانگفورد، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Avengers: Endgame حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند قسمت قبلی، کارگردانی قسمت چهارم فیلم Avengers 4 بر عهده جو و آنتونی روسو ملقب به برادران روسو، بوده است و کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌اند.

فیلم Avengers: Endgame برای اکران در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. 


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده