// سه شنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۷

ویدیو‌های جدید بازی Oddworld: Soulstorm در جریان GDC 2019 منتشر شدند

در جریان رویداد GDC 2019، استودیو آدورلد اینهبیتنتس ویدیو‌های جدیدی از بازی Oddworld: Soulstorm از جمله یک ویدیوی سینماتیک منتشر کرد.

بیش از ۲۱ سال از آغاز سری Oddworld به واسطه عرضه بازی Oddworld: Abe's Oddysee می‌گذرد. از این مجموعه که می‌توان آن را ترکیبی از کمدی سیاه، شخصیت‌های نا‌متعارف و پازل‌های چالش بر‌انگیز معرفی کرد، تا‌کنون تعداد هشت بازی عرضه شده است. پس از عرضه موفق نسخه باز‌سازی بازی اول سری تحت نام بازی Oddworld: New 'n' Tasty، سازنده آن یعنی استودیو Oddworld Inhabitants (آدورلد اینهبیتنتس) از باز‌سازی بازی Oddworld: Abe's Exoddus خبر داد. حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، ویدیو‌هایی جدیدی از این بازی که با نام بازی Oddworld: Soulstorm شناخته می‌شود، منتشر شده است.

در جریان رویداد GDC 2019 استودیو آدورلد اینهبیتنتس سه ویدیو از بازی مورد‌انتظار Oddworld: Soulstorm منتشر کرده است که در قالب مهم‌ترین آن‌ها یکی از بخش‌های سینماتیک بازی قابل مشاهده است. در کنار این ویدیو، سازنده بازی مذکور ویدیو‌هایی با محوریت مراحل ساخت ویدیوی سینماتیک و بهره‌گیری از فناوری جدید رندرینگ در موتور Unity در مدل‌های شخصیت Shaman نیز به معرض نمایش قرار داده است. سه ویدیوی جدید بازی Oddworld: Soulstorm را در زیر مشاهده می‌کنید:

دانلود از آپارات

دانلود از آپارات

دانلود از آپارات

با این که بسیاری از المان‌های اصلی بازی Oddworld: Abe's Exoddus در بازی Oddworld: Soulstorm وجود دارند، اما این بازی داستانی متفاوت را روایت خواهد کرد. لورن لنینگ، خالق سری Oddworld در هنگام معرفی بازی مذکور اعلام کرد که این بازی «داستانی عمیق‌تر، تاریک‌تر و شیطانی‌تر» خواهد داشت. همچنین تمامی شخصیت‌ها و گونه‌های بازی دچار تغییر و تحول شده‌اند؛ برای مثال هر یک از Mudokon‌ها دارای ظاهر و شخصیت خاص خود هستند و در کنار تغییر رنگ پوست Glukkon‌ها به خاکستری، چشمان آن‌ها مانند قبل نمی‌درخشند.

بازی Oddworld: Soulstorm هم‌اکنون در حال ساخت است و تاریخ دقیق عرضه آن اعلام نشده است.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده