نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۶

بازیگران فصل دوم سریال Altered Carbon معرفی شدند

شبکه نتفلیکس با انتشار ویدیویی بازیگران فصل دوم سریال Altered Carbon را معرفی کرد و از شروع مراحل تولید آن خبر داد.

ماه مرداد امسال بود که شبکه نت فلیکس از تمدید سریال Altered Carbon (کربن تغییر یافته) برای فصل دوم خبر داد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات تازه‌ای از فصل دوم این سریال علمی تخیلی و سایبرپانکی منتشر شده است. شبکه Netflix با انتشار ویدیویی اعلام کرد که فیلمبرداری و تولید فصل دوم این سریال آغاز شده است. همچنین در این ویدیو نتفلیکس از فهرست رسمی بازیگران فصل دوم سریال Altered Carbon نیز رونمایی کرد. همانطور که پیش از این اعلام شده بود، آنتونی مکی، بازیگر نقش سم ویلسون ملقب به فالکون در دنیای سینمایی مارول، قرار است نقش تاکشی کواچ را در فصل دوم سریال Altered Carbon بازی کند که در فصل اول این سریال، جوئل کینامن نقش این شخصیت را بازی کرده بود. 

علاوه بر مکی، سیمون میسیک با سابقه بازی در سریال Luke Cage (لوک کیج) در نقش ترپ، دینا شهابی با سابقه بازی در سریال Jack Ryan (جک رایان) در نقش Dig 301، توربن لیبرخت در نقش سرهنگ ایوان کاررا و جیمز سایتو با سابقه صداپیشگی در فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles (لاک‌پشت‌های نینجا) در نقش تاناسدا هیداکی، از جمله بازیگران جدیدی هستند که در فصل دوم سریال Altered Carbon حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. همچنین کریس کانر در نقش ادگار پو و رنی الیس گولدزبری در نقش کوئلکریست فالکونر، برای نقش آفرینی دوباره در فصل دوم این سریال باز خواهند گشت. شما در ادامه می‌توانید ویدیو منتشر شده از فصل دوم این سریال را مشاهده کنید که حاوی هیچ تصویر رسمی‌ای نیست و تنها جنبه معرفی بازیگران این فصل را دارد:

دانلود از آپارات

این ویدیو تا بخش پو حالتی عادی دارد، اما پس از آن شاهد پیام خطا در برابر بخش فهرست موجودی هستیم که در بقیه اسلایدها که این بخش کلمه در دسترس نیست قابل مشاهده است. همچنین برخلاف دیگر شخصیت‌ها، شخصیت پو به عنوان A.I معرفی شده که در بقیه بخش‌ها، شخصیت‌ها از بدن خود یا بدن دیگران استفاده می‌کنند. این ویدیو در واقع می‌تواند سرنخ‌هایی را از جایی که فصل اول به پایان رسید، ارائه دهد. هنوز تاریخی برای انتشار فصل دوم سریال Altered Carbon اعلام نشده است، اما می‌توان انتظار داشت که در سال ۲۰۲۰ منتشر شود.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده