نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۸

ملاقات سابرینا با سالم در اولین ویدیوی سریال Chilling Adventures of Sabrina

نتفلیکس اولین ویدیوی سریال Chilling Adventures of Sabrina را منتشر کرده که در آن شاهد ملاقات سابرینا با سالم هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت فلیکس اولین ویدیوی رسمی سریال Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های ترسناک سابرینا) را منتشر کرده است. در این ویدیو شاهد اولین ملاقات سابرینا اسپلمن با بازی کرنان شیپکا با گربه سیاه رنگ خود که سالم (Salem) نام دارد، هستیم. در این ویدیوی کوتاه شاهد ورود سالم به خانه سابرینا هستیم که در ابتدا به شکل هیولا است و در ادامه تبدیل به یک گربه سیاه می‌شود که پس از آن سابرینا نیز او را بقل می‌کند تا اولین ملاقات آن‌ها شکل بگیرد. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

کرنان شیپکا، جاز سینکلر، میشل گومز، چنس پردومو، میراندا اتو، ریچارد کویل، لوسی دیویس، روس لینچ، برانسون پینچوت، ادلاین رادولف، ابیگیل کاون و تاتی گابریل از جمله بازیگرانی هستند که در فصل اول سریال Chilling Adventures of Sabrina حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. روبرتو آگویر ساکاسا، نویسنده سریال Riverdale (ریوردیل) و خالق شخصیت سابرینا، وظیفه نوشتن فیلمنامه سریال Sabrina را بر عهده داشته است و به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز در این پروژه حضور دارد. سریال Chilling Adventures of Sabrina براساس کتاب‌های کامیک گرافیکی به همین نام تولید شده و این سریال قرار است به منشا شخصیت سابرینا بپردازد و تمرکز آن روی دوره تیره و تاریک نوجوانی این شخصیت خواهد بود.

سریال Sabrina قرار است شخصیت سابرینایی را به تصویر بکشد که با هویت دوگانه خود که نیمی انسان و فانی است و نیمی جادوگر و تقریبا فناناپذیر، در کشمکش و درگیری است. در همین حال او باید علاوه بر مشکلاتی که خودش دارد، با نیروهایی شیطانی که هم او و هم خانواده‌اش، انسان‌ها و دنیایی را که در آن ساکن هستند، تهدید می‌کنند مبارزه و مقابله کند. سابرینا در حال شروع یادگیری قدرت‌های خود است و همزمان می‌خواهد زندگی عادی خود در دبیرستان بکستر در شهر گریندیل را نیز ادامه دهد و به دنبال تعادل بین این دو زندگی است.

فصل اول سریال Chilling Adventures of Sabrina که در ۱۰ قسمت تولید شده است، در تاریخ ۲۶ اکتبر امسال (۴ آبان) از شبکه نتفلیکس منتشر خواهد شد. فصل دوم این سریال نیز در ۱۰ قسمت تولید شده که احتمالا سال آینده منتشر خواهد شد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده