نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۵

سریال Aggretsuko برای فصل دوم تمدید شد

شبکه نتفلیکس با انتشاری تیزری کوتاه از تمدید انیمه سریالی Aggretsuko برای فصل دوم و انتشار در سال آینده میلادی خبر داد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت‌ فلیکس از تمدید سریال Aggretsuko برای فصل دوم خبر داده است. در حاشیه پنل این شبکه استریم محبوب در انیمه اکسپوی امسال، نتفلیکس با انتشار تیزر کوتاهی از تمدید این انیمه سریالی برای فصل دوم خبر داد. در اولین تیزر تریلر فصل دوم انیمه Aggressuko که براساس موزیک ویدیوهای یک دقیقه‌ای تولید و ساخته شده است، شاهد خواندن موسیقی دث متال توسط یک پاندای قرمز هستیم که رتسکو نام دارد. فصل دوم سریال Aggretsuko قرار است در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ منتشر شود و شما در ادامه می‌توانید اولین تیزر تریلر فصل دوم این انیمه را مشاهده کنید:

دانلود از آپارات

فصل اول سریال Aggretsuko که در ۱۰ قسمت ۱۵ دقیقه‌ای تولید شده بود، در اوایل سال جاری میلادی از شبکه Netflix منتشر شد. با این حال، نتفلیکس هنوز تعداد قسمت‌ها یا زمان هر قسمت فصل دوم این انیمه را اعلام نکرده است. فصل اول انیمه Aggressuko با یک کلیف هنگر به پایان رسید و سوالات بسیاری را برای طرفداران و بینندگان به‌وجود آورد و حال آن‌ها فرصت این را خواهند داشت تا به جواب این سوال‌ها در ادامه داستان رتسکو در فصل دوم انیمه Aggressuko دست پیدا کنند. شخصیت‌های مجموعه Aggressuko توسط شرکت ژاپنی سانریو (Sanrio) که بیشتر برای خلق شخصیت هلو کیتی (Hello Kitty) شناخته می‌شود، طراحی و ساخته شده است و استودیوی Fanworks مسئولیت ساخت آن را بر عهده دارد.

همچنین ریرچو، نویسنده و کارگردان انیمه Aggressuko برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فصل دوم این انیمه باز خواهد گشت. همچنین نتفلیکس ساخت انیمه‌های سریالی جدیدی را نیز تایید کرده است. علاوه بر تایید ساخت انیمه Kengan Ashura که تمرکز آن روی گروهی از گلادیاتورها که مجبور به مبارزه برای دریافت مجوز شرکت در مسابقات بزرگ می‌شوند و قرار است در سال ۲۰۱۹ منتشر شود، نتفلیکس از همکاری این شبکه با Studio Production I.G برای ساخت بازسازی انیمه Ultraman (اولترامن) خبر داده است. این انیمه سریالی داستان یک مرد را که دارای روح و DNA قهرمان افسانه‌ای به‌نام اولترامن است، روایت خواهد کرد که او یک لباس فوق العاده‌ فلزی برای مبارزه با شر را بر تن می‌کند. شما در ادامه می‌توانید اولین تصویر انیمه Ultraman را مشاهده کنید:

Ultraman

فصل اول انیمه Ultraman قرار است در بهار سال ۲۰۱۹ منتشر شود. هفته گذشته، نتفلیکس تاریخ انتشار فصل دوم انیمیشن Castlevania (کسلوانیا) را تایید و اعلام کرد. فصل دوم انیمیشن Castlevania در تاریخ ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ (۴ آبان ۱۳۹۷) از این شبکه استریم و محبوب منتشر خواهد شد.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده