نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۴

تبلیغ تلویزیونی جدیدی از سریال Tom Clancy’s Jack Ryan منتشر شد

شبکه آمازون تبلیغ تلویزیونی جدیدی از سریال Tom Clancy’s Jack Ryan (تام کلنسی جک رایان) را منتشر کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه آمازون پرایم تبلیغ تلویزیونی جدیدی از سریال Tom Clancy's Jack Ryan را منتشر کرده است. در این تبلیغ تلویزیونی که به مناسبت روز استقلال آمریکا منتشر شده، شاهد تصاویر جدیدی از سریال Jack Ryan با بازی جان کرازینسکی، هستیم. کرازینسکی در این سریال نقش جک رایان را بر عهده دارد که یک مامور CIA است و وظیفه دارد تا یک حمله تروریستی مرگبار را متوقف کند. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

فصل اول سریال Jack Ryan داستان شخصیت جک رایان، یکی از ماموران و تحلیلگران سازمان CIA، را روایت می‌کند که برای اولین‌بار به یک ماموریت میدانی بسیار خطرناک فرستاده می‌شود. در این ماموریت، شخصیت اصلی این سریال می‌تواند الگویی را در ارتباط با حملات تروریست‌ها کشف کند. همین موضوع باعث می‌شود که او وارد بازی خطرناکی شود و خود را در معرض توجه گونه جدیدی از جامعه بزرگ تروریست‌ها ببیند. آنها بعد از مدتی متوجه می‌شوند که این گونه جدید می‌تواند تهدید بسیار بزرگی باشد که حتی قدرت تخریب سرتاسر دنیا را هم دارد. 

جان کرازینسکی، وندل پیرس، ابی کورنیش، علی سلیمان، کریم زین، آدام برنت و منا مسعود، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Jack Ryan حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارلتون کیوس، تهیه‌کننده اجرایی سریال Lost (لاست) و سریال Bates Motel (متل بیتس) به‌همراه گراهام رولند، تهیه‌کننده سریال Almost Human (تقریبا انسان)، در سریال Tom Clancy’s Jack Ryan به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی حضور دارند. همچنین رولند وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت آزمایشی (پایلوت) را بر عهده داشته که این قسمت بر اساس داستانی که توسط کیوس خلق شده بود، نوشته شده است.

فصل اول سریال Tom Clancy’s Jack Ryan در ۸ قسمت تولید شده و قرار است در تاریخ ۳۱ آگوست امسال (۹ شهریور) از آمازون پرایم منتشر شود. ماه اردیبهشت امسال، آمازون این سریال را برای فصل دوم تمدید کرد. فیلمبرداری و تولید فصل دوم سریال Jack Ryan از تابستان امسال آغاز خواهد شد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده