نویسنده: افشین پیروزی
// چهار شنبه, ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۶

سومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

کمپانی راک‌استار همان‌طور که وعده داده بود، امروز سومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 را منتشر کرد. 

Red Dead Redemption 2 بدون شک یکی از مورد انتظار‌ترین بازی‌های امسال است و افراد زیادی بی‌صبرانه منتظر تجربه این بازی استودیو راک استار هستند. راک‌استار گیمز پیش از این دو تریلر از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر کرده است و چند روز پیش هم اعلام کرد که سومین تریلر این بازی امروز (چهارشنبه) منتشر خواهد شد و حال، این تریلر رسما منتشر شده است و می‌توانید در ادامه آن را تماشا کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۴ آبان ۹۷ برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. این بازی از نظر داستانی یک پیش درآمد برای Red Dead Redemption به شمار می‌رود و شخصیت اصلی بازی هم فردی به نام آرتور مورگان است که یک کاراکتر جدید برای این مجموعه به حساب می‌آید و در نسخه قبلی، حضور نداشت.

بر اساس اطلاعات منتشر‌شده توسط راک‌استار، داستان بازی در سال ۱۸۹۹ جریان دارد؛ جایی که پس از یک دزدی از بانک که مطابق برنامه پیش نمی‌رود، آرتور مورگان و اعضای گروه ون در لیند مجبور به فرار می‌شوند. در ادامه اعضای این گروه باید از دست جایزه بگیر‌ها و نیرو‌های دولتی فرار و برای زنده ماندن در محیط بی‌رحم آمریکای آن دوران تلاش کنند. به مرور زمان آرتور مورگان در شرایطی قرار می‌گیرد که باید بین باور‌های خودش و وفادار ماندن به گروهی که با آن بزرگ شده، انتخاب کند. 

همچنین در تریلر سوم بازی، صحنه‌هایی از دزدی کردن گروه از یک قطار و موارد دیگر را مشاهده کردیم که احتمالا این‌ها هم بخشی از گیم‌پلی بازی خواهند بود. 

نظر شما در مورد تریلر سوم بازی چیست؟


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده