// چهار شنبه, ۵ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۲۰:۱۵

شرکت برادران وارنر اولین تریلر رسمی انیمیشن پاکوچک (Smallfoot) را منتشر کرده که این تریلر حاوی تصاویر جدید بسیاری است.

آذر سال گذشته، اولین تیزر تریلر انیمیشن Smallfoot منتشر شد که در آن شاهد اولین تصاویر رسمی این انیمیشن مورد انتظار بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، گروه انیمیشن‌سازی شرکت برادران وارنر تریلر جدیدی از انیمیشن Smallfoot را منتشر کرده است. در این تریلر که در واقع اولین تریلر رسمی این انیمیشن است، شاهد تصاویر رسمی بسیاری از اتفاقات و داستان انیمیشن Smallfoot هستیم و در آن بیشتر با شخصیت‌های اصلی انیمیشن آشنا می‌شویم. در این تریلر مشاهده می‌کنیم که یتی جوان برای ثابت کردن وجود انسان‌ها به پایین کوه و بسیار دورتر از محل زندگی خود سفر می‌کند. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

انیمیشن Smallfoot با موسیقی اورجینال و حضور ستارگان متعدد، داستانی برای تمام سنین است که در آن داستان و افسانه پاگنده در دنیای وارونه به پاکوچک تبدیل می‌شود. این انیمیشن داستان یک یتی را روایت می‌کند به دنبال چیزی است که فکر می‌کند وجود خارجی ندارد و این چیز یک انسان است. طبق افسانه‌های یتی‌ها، اگر یک یتی بتواند پاکوچک (انسان) پیدا کند، او مشهور می‌شود و شانس این را دارد که دختر رویاهای خود را به‌دست آورد. این یتی ساده و جوان همچنین متوجه می‌شود که دنیا بسیار بزرگ‌تر از روستای کوچک جامعه یتی‌ها در کوهستان برفی است و انیمیشن Smallfoot یک داستان غم انگیز در مورد دوستی، شجاعت و شادی را روایت می‌کند.

چنینگ تیتوم در نقش میگو (یتی)، جیمز کوردن در نقش پرسی (انسان یا پاکوچک)، لبران جیمز در نقش جیوانجی (یتی)، زندیا در نقش میچی (یتی)، کامن در نقش استونکیپر (یتی)، جینا رادریگز در نقش کلکا (یتی)، دنی دویتو در نقش درگل (یتی)، یارا شهیدی در نقش برندا (انسان)، الی هنری در نقش فلیم (یتی) و جیمی تاترو در نقش تورپ (یتی)، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Smallfoot حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند.

انیمیشن Smallfoot برای اکران در تاریخ ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ (۶ مهر ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده