// دوشنبه, ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۲

بازی بتل رویال کلیف بلزینسکی با نام Radical Heights معرفی شد

استودیوی Boss Key کلیف بلزینسکی بازی بتل رویال Radical Heights را معرفی کرد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو باس کی پروداکشنز (Boss Key Productions)، سازنده بازی LawBreakers، بازی جدید خود را معرفی کرد. بازی Radical Heights جدیدترین ساخته کلیف بلزینسکی است که فردا ۲۱ فروردین‌ماه (۱۰ آوریل) به صورت دسترسی فوق زودهنگام روی استیم عرضه می‌شود. بازی Radical Heights یک اثر بتل رویال است که همانند سایر بازی‌های این سبک باید برای زنده‌ماندن تلاش کنید، اما در این میان یک سری تفاوت نیز وجود دارد.

در Radical Heights شما سوار بر دوچرخه باید به سراغ دشمنان خود بروید و از این وسیله نقلیه به‌عنوان یک برتری و مزیت نسبت به سایر بازیکنان استفاده کنید و در طول مسیر خود می‌توانید پول بردارید و آن‌ها را خرج خرید آیتم‌های مختلف کنید که برد و باخت شما را تعیین خواهند کرد. در صفحه استیم این بازی آمده است:

در یک مسابقه هیجان‌انگیز در محیط آفتابی و گنبدی شکل SoCal به‌عنوان شرکت‌کننده حضور یابید و از طریق دوچرخه‌های BMX یا کمین کردن برای سایر شرکت‌کننده‌ها و کشتن‌شان، اسلحه و پول دریافت کنید. از پول‌های خود می‌توانید برای آیتم‌های تزئینی استفاده کنید یا از طریق ATMهایی که قرار داده شده‌اند، برای خود اسلحه بخرید و از این سلاح‌ها در ابتدای بازی بعدی خود، استفاده کنید. به دست آوردن پول به همان اندازه مهم است که کشتن دشمنان در مدت زمان ۸۰ ثانیه اهمیت دارد و در اینجا همه بازیکنان می‌خواهند خود را پولدار و مشهور نشان دهند.

در ادامه کلیف بلزینسکی اعلام کرده که موارد زیادی هستند که می‌خواهد در این بازی بتل رویال قرار بدهد و عرضه Radical Heights به‌عنوان یک اثر دسترسی زودهنگام، به وی و تیم‌اش اجازه می‌دهد تا ایده‌های خود را با بازیکنان و کاربران به اشتراک بگذارند. همچنین گفته شده که این بازی به مدت یک سال در حالت دسترسی زودهنگام باقی خواهد ماند. کلیف بلزینسکی در این باره می‌گوید:

این قابلیت (اشاره به دسترسی زودهنگام بودن Radical Heights) به ما اجازه می‌دهد که پایه و اساس بازی خود را با جامعه کاربری‌مان به‌اشتراک بگذاریم، ویژگی‌های جدید را توسعه بدهیم و بفهمیم چه مواردی در بازی جواب می‌دهند و چه مواردی برای بازی مناسب نیست.

همچنین در جریان دسترسی زودهنگام بازی، شاهد اضافه شدن اسلحه، گجت، وسایل نقلیه و شخصی‌سازی‌های متفاوتی به بازی خواهیم بود. البته این تمامی محتویات بازی نیست و استودیو باس کی گفته که کاربران می‌توانند منتظر حالت‌های جدید و چالش‌های روزانه و هفتگی نیز برای بازی Radical Heights باشند. در ادامه می‌توانید ویدیو بازی Radical Heights را در زومجی مشاهده کنید.

دانلود از آپارات

چندی پیش بود که خبری منتشر شد حول اینکه تیم سازنده LawBreakers اعلام کرده که این بازی یک شکست کامل بوده است. استودیو باس کی پروداکشنز در این باره گفته بود:

مدتی است که ما توضیحاتی در مورد بازی LawBreakers ارائه نکرده‌ایم ولی در واقع طی چند ماه گذشته، ما مدام در حال تلاش کردن و فکر کردن در مورد این بازی بوده‌ایم و حال، می‌خواهیم واقعیتی را با شما به اشتراک بگذاریم. راستش را بخواهید باید قبول کنیم که LawBreakers هرگز نتوانست از نظر تعداد کاربران به سطح موردنظر ما برسد و همین هم باعث شده تا بازی از نظر مالی و بودجه دچار مشکل شود و ما نتوانیم آن برنامه‌هایی را که برای این بازی داشتیم به شکل درست پیاده کنیم. شاید خیلی‌ها تصور کنند که رایگان کردن این بازی بهترین تصمیم در قبال آن باشد ولی خب برای اتخاذ چنین تصمیمی هم ما نیازمند زمان و برنامه‌ریزی هستیم.

این در حالی است که قبل از این بیانیه، کمپانی نکسون، ناشر بازی LawBreakers، اعلام کرده بود که بازی PUBG دلیل اصلی شکست LawBreakers است.

LawBreakers به‌عنوان یک شوتر اول شخص برای گیمرهای حرفه‌ای توسعه داده شد و انتظارات ما برای فروش آن در روزهای ابتدایی عرضه بسیار بیشتر از این‌ها بود. با این حال، بدشانسی باعث شد تا موعد انتشار LawBreakers نزدیک به زمان عرضه بازی بلاک‌باستری و شوتر PUBG باشد که علاوه بر بازی ما، عرصه را بر دیگر بازی‌های شوتر اول شخص نیز تنگ کرد.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده