نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۳

تریلر جدید بازی بتل رویال Mavericks: Proving Grounds منتشر شد

یک تریلر جدید از بازی بتل رویال جاه‌طلبانه Mavericks: Proving Grounds که در آن شاهد گرافیک با وضوح بالا و قرارگیری ۴۰۰ نفر در یک نقشه هستیم، منتشر شد.

بازی Mavericks: Proving Grounds احتمالا بازی دیگری در سبک بتل رویال است که برای تصاحب بازیکنان بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds که به دنبال چیزهای بیشتری از این ژانر هستند، تلاش می‌کند. سازندگان این بازی در استودیو آتوماتون گیمز با وعده گرافیک بالاتر و البته تعداد بازیکنان بیشتر به دنبال موفقیت در ژانر بتل رویال هستند و حال در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که تریلر کوتاهی از پروژه جاه‌طلبانه آنها منتشر شده است.

با وجود اینکه این تریلر گیم‌پلی بازی را به نمایش در نمی‌آورد و تنها یکی از بازیکنان را در حال دویدن در جنگل به تصویر می‌کشد، بخش‌هایی از بازی را که به گرافیک مربوط می‌شود در معرض نمایش قرار می‌دهد. اگرچه این تریلر چشم‌اندازی از زمین بازی و جنگل را نشان می‌دهد، اما مواردی نظیر آفتاب گرگ‌و‌میش، جزئیات شاخ و برگ درختان و انعکاس صدای تیراندازی و انفجار می‌تواند به تماشاگر کمک کند که تصویری از آنچه در بازی با آن روبه‌رو می‌شود، در ذهن مجسم سازد.

دانلود از وب‌سایت آپارات

نکته قابل توجه این است که تا زمان انتشار تریلر گیم‌پلی بازی نمی‌توانیم درباره اینکه این بازی چطور خواهد بود، صحبت کنیم. بازی Mavericks: Proving Grounds با توجه به اعلام وب‌سایت بازی در اواخر سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد و نظر به اینکه توسعه‌دهندگان برای طراحی یک مسابقه با ۴۰۰ بازیکن برنامه دارند، این بازی بیشتر به دنبال دستیابی به اهداف گرافیکی است. این می‌تواند به این معنا باشد بازیکنانی که به دنبال یک مسابقه طولانی‌تر از بازی PUBG و یک مسابقه کوتاه‌تر از بازی Fortnite هستند، می‌توانند به مرادشان برسند. شما می‌‌توانید نظرات خود را در خصوص این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده