نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۱

اولین تبلیغ تلویزیونی انیمیشن The Grinch منتشر شد

کمپانی یونیورسال و ایلومینیشن اینترتینمنت اولین تبلیغ تلویزیونی انیمیشن The Grinch را با صداپیشگی بندیکت کامبربچ، منتشر کردند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی یونیورسال و ایلومینیشن اینترتینمنت اولین تبلیغ تلویزیونی انیمیشن The Grinch را با صداپیشگی بندیکت کامبربچ منتشر کرد‌ه‌اند. این تبلیغ تلویزیونی در حاشیه مراسم افتتاحیه بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ که در شهر پیونگ‌چانگ کره جنوبی برگزار می‌شود، منتشر شده و قرار است در طول این مسابقات نیز دوباره نمایش داده شود. برای ساخت این تبلیغ تلویزیونی که شاهد اولین تصاویر انیمیشن The Grinch هستیم، از مسابقات المپیک زمستانی و مسابقه اسکیت نمایشی الهام گرفته شده است. در طول این ویدیو گرینچ که در خانه خود در شهر حضور دارد، در حال تماشای مسابقه اسکیت نمایشی آدام رپیون، ورزشکار آمریکایی و قهرمان جهان است و در ادامه می‌بینیم که گرینچ در حال دیدن رویای این است که او قهرمان بعدی اسکیت جهان و المپیک باشد و در طول این رویا نیز آهنگ زیبا (Beautiful) از کریستینا آگیلرا پخش می‌شود. شما در ادامه می‌توانید این تبلیغ تلویزیونی این انیمیشن را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

انیمیشن The Grinch در ابتدا قرار بود در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ اکران شود، اما کمپانی یونیورسال و ایلومینیشن تصمیم گرفتند که اکران این انیمیشن را یک سال عقب بیندازند تا بیشتر روی این انیمیشن و دیگر پروژه‌های این کمپانی کار کنند. انیمیشن The Grinch براساس رمان چگونه گرینچ کریسمس را دزدید (How the Grinch Stole Christmas) اثر دکتر سوس (Dr. Seuss) تولید و ساخته شده است و انتظار می‌رود که طی هفته‌های آینده شاهد انتشار اولین تریلر کامل این انیمیشن مورد انتظار تعطیلات سال ۲۰۱۸ باشیم. بندیکت کامبرچ صداپیشگی شخصیت گرینچ را در انیمیشن The Grinch بر عهده دارد. با این حال، تاکنون دیگر صداپیشگان این انیمیشن معرفی نشده‌اند. 

پیتر کندل لند و یارو چنی کارگردانی انیمیشن The Grinch را بر عهده دارند و مایکل لزیر نیز کار نوشتن فیلمنامه این انیمیشن را بر عهده داشته است. انیمیشن The Grinch، نهمین انیمیشن استودیوی انیمیشن‌سازی ایلومینیشن اینترتینمنت است که داستان گرینچ را روایت می‌کند که ماموریت دارد تا کریسمس را بدزدد و تنها یک دختر کوچک که روحیه بخشنده‌ای دارد، می‌تواند باعث تغییر گرینچ شود. انیمیشن The Grinch قرار است یک انیمیشن خنده‌دار، خانوادگی، دلگرم کننده و با تصاویر بصری خیره کننده در مورد روح کریسمس و قدرت مثبت اندیشی باشد.

انیمیشن The Grinch برای اکران در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۷ آبان ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.


منبع EW
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده