// پنجشنبه, ۲۱ دی ۹۶ ساعت ۱۰:۰۱

نسخه‌ی جدید تاریخی سری توتال‌ وار، با نام Total War: Three Kingdoms توسط استودیو کریتیو اسمبلی رسما معرفی شد.

پس از معرفی سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer که تا کنون دو نسخه از آن منتشر شده، طرفداران نسخه‌های تاریخی سری توتال‌وار نگران بودند که استودیو کریتیو اسمبلی رسالت خود، یعنی بازی‌های تاریخی را فراموش کرده باشد. اما سال گذشته بود که این استودیوی انگلیسی اعلام کرد که در حال ساخت یک نسخه‌ی کاملا مجزا و جدید تاریخی است که هنوز امکان معرفی آن وجود ندارد. طبق جدیدترین اخبار بازی، شب گذشته بود که این استودیو نسخه‌ی تاریخی جدید خود را با نام بازی Total War: Three Kingdoms به واسطه‌ی انتشار یک تریلر سینمایی رسما معرفی کرد. این نسخه از بازی شما را به تقریبا ۲۰۰۰ سال پیش، به یکی از مهم‌ترین دوران تاریخی چین باستان می‌برد.

اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده و نمی‌توان گفت که این نسخه چه ویژگی‌ها یا خصوصیات جدیدی را به همراه خود دارد. بازی Total War: Three Kingdoms شما را به سال ۱۹۰ پس از میلاد مسیح، به میان درگیری و هرج و مرج می‌برد. استودیو Creative Assembly پیش‌تر اعلام کرده بود که این نسخه بازیکن را به یک دوره‌ی تاریخی می‌برد که پیش از این در هیچ‌یک از نسخه‌ی توتال‌وار دیده نشده است. تریلر رسمی این بازی را که توسط کمپانی سگا منتشر شده، در زیر مشاهده می‌کنید:

دانلود از طریق آپارات

بخش‌هایی از توضیحات سازنده در مورد داستان بازی را در زیر مشاهده می‌کنید:

چین در هرج و مرج به سر می‌برد، سلسله‌ی بزرگ هان در مقابل امپراطور جوان به زانو درآمده است. اما این امپراطور تنها یک عروسک خیمه شب بازی برای یک حاکم ستمگر به نام دونگ ژو (Dong Zhuo) است. وی که یک حکومت ستمگر و ظالم به راه انداخته، به دنبال تصاحب امپراطوری بوده و با افزایش روز افزون قدرتش، زمینه را برای سقوط و به هرج و مرج کشیده شدن امپراطوری فراهم می‌کند. اما هنوز امید باقیست.

بازی Total War: Three Kingdoms قرار است در پاییز سال جاری میلادی بصورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی منتشر شود.

نظر شما در مورد نسخه‌ی جدید تاریخی سری توتال‌وار چیست؟


منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده