// سه شنبه, ۱۲ دی ۹۶ ساعت ۱۵:۰۳

شبکه نتفلیکس با انتشار تیزری کوتاه، تاریخ انتشار فصل دوم سریال A Series of Unfortunate Events را تایید و اعلام کرد.

اسفند سال گذشته بود شبکه نت فلیکس سریال A Series of Unfortunate Events (مجموعه اتفاقات ناگوار) را رسما برای فصل دوم تمدید کرد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این شبکه استریم با انتشار تیزری کوتاه، تاریخ انتشار فصل دوم این سریال مورد انتظار را رسما تایید و اعلام کرده است. در این تیزر که زمانش حدود یک دقیقه است، شاهد اولین تصاویر رسمی از فصل دوم سریال A Series of Unfortunate Events سریال هستیم و و در پایان این تیزر کوتاه، اعلام شد که فصل دوم این سریال قرار است در تاریخ ۳۰ مارس ۲۰۱۸ (۱۰ فروردین ۱۳۹۷) از شبکه نت‌فلیکس منتشر شود. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

سریال A Series of Unfortunate Events برای سه فصل برنامه‌ریزی شده است که انتظار می‌رود فصل سوم این سریال سال آینده میلادی منتشر شود. این سریال براساس رمان‌های ۱۳ جلدی به‌نام A Series of Unfortunate Events اثر دنیل هندلر ملقب به لمونی اسنیکت، تولید و ساخته می‌شود. در حال حاضر، فصل اول این سریال منتشر شده که اقتباسی از چهار کتاب اول رمان‌های لمونی اسنیکت بوده است. فصل دوم سریال A Series of Unfortunate Events نیز براساس پنج کتاب بعدی لمونی اسنیکت تولید شده و فصل سوم این سریال نیز قرار است براساس چهار کتاب پایانی تولید و منتشر شود. کار ساخت و تولید این سریال بر عهده بری ساننفلد و مارک هودیس بوده است.

سریال A Series of Unfortunate Events داستان ویولت، کلاوس و سانی بودلر، سه خواهر و برادر را روایت می‌کند که از یک پدر و مادر ماجراجو و ثروتمند بودند. این سه در ساحل برینی بریچ می‌فهمند که پدر و مادرشان در آتش‌سوزی بزرگی از بین رفته‌اند و آنها باید از این به بعد در خانه کنت الاف که یکی از فامیل‌های دورشان است زندگی کنند. کنت الاف با نقشه‌ای با استفاده از قانون ازدواج، ویولت را مجبور می‌کند که به عقدش درآید تا کنت وارث ثروت آن‌ها شود و بتواند از ثروت آنها استفاده کند که با زیرکی ویولت نقشه‌اش ناکام می‌ماند و فرار می‌کند. در ادامه الاف بارها سعی می‌کند تا به ثروت بودلرها دست پیدا کند.

A Series of Unfortunate Events

نیل پاتریک هریس در نقش کنت الاف، پاتریک واربرتون در نقش لمونی اسنیکت، کی. تاد فریمن در نقش آقای پو، مالینا وایزمن در نقش ویولت بودلر، لوئیس هینس در نقش کلاوس بودلر , پریسلی اسمیت در نقش سانی بودلر، از جمله بازیگران اصلی سریال A Series of Unfortunate Events هستند که در فصل دوم این سریال نیز باز خواهند گشت. ناتان فیلیون، تونی هیل، سارا رو، لوسی پانچ، راجر بارت، دان جانسون، ریس داربی، کریس گاوتیر، کیت بلکمن دالاس، کاترین اوهارا، دیلن کینگول، آوی لیک، تیموتی وبر، لورتا والش و ترنت ردکاپ، از جمله بازیگران جدیدی هستند که در فصل دوم سریال A Series of Unfortunate Events حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده