// چهار شنبه, ۲۹ آذر ۹۶ ساعت ۲۲:۵۹

شبکه نتفلیکس (Netflix) با انتشار تیزری کوتاه، بازیگران اصلی فصل چهارم سریال نارکس (Narcos) را تایید و معرفی کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت‌ فلیکس با انتشار تیزری کوتاه، بازیگران اصلی فصل چهارم سریال Narcos را تایید و معرفی کرد. مایکل پنیا، بازیگر فیلم American Hustle (حقه‌بازی آمریکایی) و فیلم Ant-Man (مرد مورچه‌ای)، و دیگو لونا، بازیگر فیلم Rogue One: A Star Wars Story (روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان)، ستارگان اصلی فصل چهارم سریال Narcos خواهند بود. فیلمبرداری و تولید فصل چهارم این سریال اخیرا در مکزیک آغاز شده و نت‌فلیکس با انتشار تیزری کوتاه، بازیگران اصلی و محل اتفاقات فصل چهارم این سریال را رسما تایید و اعلام کرده است. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین قرار نیست شاهد بازگشت پدرو پاسکال، بازیگر نقش ایجنت خاویر پنیا، در فصل چهارم سریال Narcos باشیم. پاسکال در سه فصل گذشته این سریال حضور داشته است و در فصل سوم آن، به بازیگر اصلی سریال تبدیل شده بود، اما قرار نیست نقشی در اتفاقات فصل چهارم این سریال داشته باشد. تمرکز اتفاقات سه فصل اول سریال Narcos در کشور کلمبیا و مبارزه با کارتل‌های مواد مخدر این کشور از جمله پابلو اسکوبار و کارتل کالی بود و تمرکز فصل چهارم این سریال قرار است روی کارتل‌های کشور مکزیک باشد. این سریال بر اساس داستان‌ها و اتفاقات واقعی در دهه ۸۰ و دهه ۹۰ میلادی تولید و منتشر می‌شود. فصل چهارم سریال Narcos قرار است در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۸ از شبکه نت‌فلیکس منتشر شود.

Michael Pena and Diego Luna Narcos Season 4

کریس برانکاتو و کارلو برنارد برای ساخت فصل چهارم سریال Narcos باز خواهند گشت و انتظار می‌رود که مانند سه فصل اول، فصل چهارم این سریال نیز در ۱۰ قسمت تولید و منتشر شود. خوزه پادیلا، اریک نیومن، داگ میرو، کریس برانکاتو و کارلو برنارد نیز به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در فصل چهارم سریال Narcos حضور خواهند داشت.


منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده