نویسنده: افشین پیروزی
// دوشنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۸

اولین تریلر بازی ترسناک Apparition

سازندگان بازی ترسناک Apparition اولین تریلر آن را منتشر کردند که حس و حال این بازی را نمایش می‌دهد.

MrCiastku نام استودیوی تک نفره‌ای است که پیش از این سابقه ساخت بازی Shadows 2: Perfidia را داشته است. حال این استودیو در جدید‌ترین اخبار بازی، از ساخته بعدی خود با نام Apparition با انتشار تریلری رونمایی کرده که یک بازی ترسناک است و وظیفه انتشار آن هم بر عهده کمپانی Fat Dog Games خواهد بود.

Apparition داستان جالبی روایت می‌کند؛ به این صورت که داستان بازی در یک کمپ واقعی در منطقه کارولینا به نام Devil’s Tramping Ground جریان دارد که مردم محلی آن اعتقاد دارند در این مکان اتفاقات عجیب و غریب و ترسناکی رخ می‌دهند. در این بازی شاهد گم شدن افرادی هستیم که برای تفریح به این محل رفته بودند و حال وظیفه شما است که در نقش شخصیت اصلی بازی، به این منطقه بروید و راز غیب شدن این افراد را کشف کنید.

در واقع هدف اصلی شما در بازی Apparition این است که بتوانید برای مدت طولانی‌تری در شب در این محیط ترسناک زنده بمانید. همچنین مدت زمان زنده ماندن شما در بازی در جدول‌های رتبه‌بندی ثبت خواهد شد و به این شکل شاهد یک تجربه رقابتی نیز خواهیم بود. سازندگان بازی ضمن رونمایی از آن، اولین تریلر بازی را نیز منتشر کرده‌اند که می‌توانید در ادامه آن را تماشا کنید:

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده