نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۲

تریلر جدید بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 با محوریت شخصیت ثور

بخش سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر و استودیو ترَولرز تیلز تریلر جدیدی را از بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 منتشر ساختند که روی شخصیت محبوب ثور تمرکز دارد.

اگر از طرفداران مجموعه بازی‌های لگو و دنیای مارول هستید این مطلب برای شما جذاب خواهد بود؛ زیرا بر اساس تازه‌ترین اخبار بازی، بخش سرگرمی های تعاملی برادران وارنر و استودیو ترولرز تیلز تریلر جدیدی را از بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 منتشر ساختند که روی شخصیت ثور تمرکز دارد.

در این تریلر یک دقیقه‌ای شاهد شخصیت‌های محبوب و نام‌آشنای دنیای مارول نظیر کاپیتان امریکا، کاپیتان مارول، نسخه جین فاستر شخصیت ثور، اودین، هایمدال و گرند مَستر هستیم و می‌توان گفت که تمامی شخصیت‌های برجسته‌ی فیلم Thor: Ragnarok در این تریلر حضور دارند.

از دیگر اخبار مربوط به بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 می‌توان به مشخص شدن جزئیات سیزن پس بازی در جریان مراسم کامیک کان نیویورک اشاره کرد که شامل ۶ بسته مرحله‌ی تازه و چهار بسته شخصیت‌های جدید بازی می‌شود و ۱۴.۹۹ دلار قیمت خواهد داشت. در ماه گذشته هم تریلر جدیدی از بازی منتشر شد که روی کاراکتر‌های غیر‌ انسان بازی تمرکز داشت و کاراکتر‌های معروفی نظیر بلک بولت، مدوسا و کریستال را به تصویر می‌کشید.

بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 قرار است در تاریخ بیست و سوم آبان‌ماه (۱۴ نوامبر) عرضه شود و برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پی سی در دسترس قرار گیرد. نسخه‌ی دیلاکس این بازی نیز با قیمت ۷۴.۹۹ دلار معرفی شده است که شامل سیزن پس، بسته شخصیت‌های کلاسیک Guardians of the Galaxy و مینی فیگور شخصیت جاینت-مَن می‌شود.

جدیدترین تریلر انتشار یافته را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید و نظرات خود را در خصوص آن با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.  

برای دانلود از وب‌سایت آپارات اقدام کنید


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده