نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۳

اولین تریلر رسمی فیلم Pacific Rim: Uprising منتشر شد

کمپانی یونیورسال و لجندری پیکچرز اولین تریلر رسمی فیلم مورد انتظار «حاشیه اقیانوس آرام: طغیان» (Pacific Rim: Uprising) را منتشر کردند.

همانطور که پیش از این کمپانی یونیورسال وعده داده بود، این کمپانی اولین تریلر رسمی فیلم Pacific Rim: Uprising را امروز در حاشیه نمایشگاه کامیک کان نیویورک سال ۲۰۱۷ منتشر کرد. در این تریلر شاهد بازگشت برخی از شخصیت‌های فیلم اول هستیم و همچنین بیشتر با یگرها و شخصیت‌های جدید فیلم از جمله جیک پنتیکاست آشنا می‌شویم. علاوه بر این، شاهد بازگشت کایجوها نیز هستیم که بزرگ‌تر و ترسناک‌تر از کایجوهای فیلم اول به نظر می‌رسند. در این تریلر شاهد صحنه‌های اکشن و هیجان‌انگیز بسیاری هستیم که نوید یک نبرد حماسی بین یگرها و کایجوها را می‌دهد. همچنین در بخشی از این تریلر شاهد مبارزه بین دو یگر بودیم. پیش از این در حاشیه نمایشگاه کامیک کان سن دیگو امسال، اولین تیزر تریلر فیلم Pacific Rim: Uprising منتشر شده بود. شما در ادامه می‌توانید این تریلر بسیار زیبا را تماشا کنید:

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید

کارگردانی فیلم Pacific Rim: Uprising بر عهده استیون دنایت، کارگردان و نویسنده سریال Daredevil (دردویل) بوده است. گیرمو دل تورو که کارگردانی فیلم Pacific Rim (حاشیه اقیانوس آرام) را بر عهده داشت، به همراه توماس تال، ماری پرنت و جان جشنی به‌عنوان تهیه‌کننده در دنباله این فیلم حضور خواهد داشت. کار نوشتن فیلمنامه فیلم Pacific Rim: Uprising نیز بر عهده امیلی کارمایکل، استیون دنایت، تی.اس. نولین و کیرا اسنایدر بوده است. در ابتدا قرار بود دل تورو کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته باشد، اما در طی سال ۲۰۱۶ او از این پروژه کنار رفت و دنایت جانشین دل تورو در سمت کارگردانی این فیلم شد.

فیلم Pacific Rim: Uprising قرار است در تاریخ ۲۳ مارس ۲۰۱۸ (۳ فروردین ۱۳۹۷) اکران شود. جان بویگا، کیلی اسپنی، جینگ تیان، اسکات ایستوود، لیلی جی، وسلی وانگ، لن ینگینگ، کیان یونگچن، رینکو کیکوچی، چارلی دی، بورن گورمن، ایوانا ساکنو، کاران برار، ماکنیو آراتا، شرلی رودریگز، ژانگ جین، لیوی میدن، آدریا آرجونا، راحات آدامز، چن زیتونگ و جو جو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Pacific Rim: Uprising حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده