نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۶

انتشار تیزری کوتاه از فیلم War For The Planet Of The Apes

کمپانی فاکس قرن بیستم تیزر کوتاه جدیدی از فیلم War For The Planet Of The Apes منتشر کرده است. تریلر اصلی امروز منتشر خواهد شد.

فیلم مورد انتظار جنگ برای سیاره میمون‌ها (War for the Planet of the Apes) سومین فیلم از مجموعه سیاره میمون‌ها (Planet of the Apes) است که تابستان امسال به روی پرده‌های سینما خواهد رفت. حال، کمپانی فاکس قرن بیستم تیزر کوتاه جدیدی از این فیلم منتشر کرده است. این ویدیو به پیشرفت علم و زندگی انسان‌ها می‌پردازد که در نهایت به خلق سزار منجر می‌شود. تریلر اصلی امروز منتشر خواهد شد. شما می‌توانید در ادامه، این ویدیو را تماشا کنید:

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید

فیلم War for the Planet of the Apes، سومین قسمت از مجموعه بازسازی سیاره میمون‌‌ها است که در آن، سزار و ارتش میمون‌ها وارد یک درگیری تحمیلی و مرگبار با ارتش انسان‌ها به رهبری کلنلی بی‌رحم می‌شوند. به دنبال تلفات غیر قابل تصور ارتش میمون‌ها، سزار در کشاکشی با غریزه تاریک خود، جهت گرفتن انتقام گونه میمون‌ها آماده می‌شود. قضای روزگار در نهایت سزار و کلنل را در نبردی حماسی برای آینده هر یک از گونه‌ها و تعیین سرنوشت این سیاره رو در روی یکدیگر قرار خواهد داد.

فیلم ظهور سیاره میمون‌ها (Rise of the Planet of the Apes) در سال ۲۰۱۱ و فیلم طلوع سیاره میمون‌ها (Dawn of the Planet of the Apes) در سال ۲۰۱۴ به روی پرده‌های سینما رفتند. کارگردانی فیلم War for the Planet of the Apes بر عهده مت ریوز بوده که پیش از این، کارگردانی فیلم کلاورفیلد (Cloverfield) و فیلم Dawn of the Planet of the Apes را بر عهده داشته است. او اخیرا کارگردانی فیلم مستقل جدید بتمن (Batman) را هم بر عهده گرفته است. اندی سرکیس، استیو زان، جودی گریر و سارا کنینگ از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم War for the Planet of the Apes حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. همچنین وودی هارلسون نیز رهبری ارتش انسان‌ها در برابر ارتش میمون‌ها را در این فیلم بر عهده خواهد داشت.

فیلم War for the Planet of the Apes در تاریخ ۱۴ جولای ۲۰۱۷ (۲۳ تیر ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده