نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۲

انتشار تریلر جدید سریال Twin Peaks

شبکه شوتایم اخیرا تریلر جدید و کوتاهی از فصل جدید سریال Twin Peaks منتشر کرده است.

اگرچه پس از یک انتظار بسیار طولانی سرانجام قرار است کمتر از چند هفته دیگر سریال Twin Peaks به تلویزیون بازگردد، اما تا به امروز تصاویر بسیار کمی از فصل جدید این سریال مشاهده کرده‌ایم. هفته گذشته، شبکه شوتایم ویدیویی از فصل جدید این سریال منتشر کرد که محیط‌های مرموز و عجیب شهر توئین پیکس را نشان می‌داد و برای اولین‌بار تصاویر جدید این شهر را مشاهده کردیم. حال این شبکه تریلر بسیار کوتاه و جدیدی از فصل سوم سریال Twin Peaks منتشر کرده است که در آن برخی از شخصیت‌های قدیمی این سریال حضور دارند.

در این ویدیو، بازیگرانی چون کایل مک‌لاکلن در نقش دیل کوپر، اورت مک‌گیل در نقش اد هرلی، گریس زابریسکی در نقش سارا پالمر، مایکل هورس در نقش معاون کلانتر تامی هیل ملقب به هاوک و هری گواز در نقش معاون کلانتر اندی برنان، حضور دارند. هری دین استنتون، بازیگر نقش کارل راد، از دیگر بازیگرانی است که در این ویدیو حضور دارد و او را در این سریال مشاهده می‌کنیم. او در فیلم سینمایی و پیش درآمد این سریال که Fire Walk With Me نام داشت، حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته است. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

| |

اواخر دی‌ماه گذشته، شبکه شوتایم تاریخ شروع پخش فصل جدید سریال Twin Peaks را رسما تایید و اعلام کرد. دو قسمت اول فصل جدید سریال Twin Peaks در تاریخ ۲۱ مه (۳۱ اردیبهشت) امسال از شبکه شوتایم به روی آنتن خواهد رفت. علاوه بر این، شبکه مذکور اعلام کرد که زمان دو قسمت اول این سریال دو ساعت خواهد بود و زمان این فصل سریال Twin Peaks حدود ۱۸ ساعت است. با این حال، شوتایم اضافه کرد که طرفداران لازم نیست برای دیدن قسمت‌های بعدی صبر کنند؛ چرا که قسمت سوم و چهارم پس از پخش دو قسمت اول این سریال، از طریق سرویس استریم شبکه شوتایم در دسترس خواهد بود و بینندگان می‌توانند این دو قسمت را تماشا کنند.

کار ساخت، تولید و نوشتن فصل جدید سریال Twin Peaks بر عهده دیوید لینچ و مارک فراست، خالقین اصلی سریال، است. سریال Twin Peaks در طی دو فصل در بین سال‌های ۱۹۹۰ و ۱۹۹۱ از شبکه ABC پخش شد. علاوه بر این، فیلم سینمایی «توئین پیکس: با من بر آتش برو» (Twin Peaks: Fire Walk with Me) که پیش درآمد اتفاقات سریال Twin Peaks بود، در سال ۱۹۹۲ به روی پرده رفت


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده