نویسنده: آرش رستمی
// یکشنبه, ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۹

تریلر Shadow Tactics: Blades of the Shogun امتیازهای این بازی را به رخ می‌کشد

سازندگان Shadow Tactics: Blades of the Shogun تریلری را منتشر کرده‌اند که گریزی به بازخوردهای بسیار خوب این بازی می‌زند.

استودیو میمیمی پروداکشنز (Mimimi Productions)، سازنده‌ی بازی Shadow Tactics: Blades of the Shogun، و دیدالیک اینترتینمنت (Daedalic Entertainment)، ناشر اثر، ویدیویی را آماده کرده‌اند که به نمره‌های قابل توجه جدیدترین ساخته‌ی‌شان می‌پردازد. این محتوای یک و اندی دقیقه‌ای، کم‌وبیش همان تریلر هنگام عرضه‌ی Shadow Tactics است که با تغییراتی همراه شده و این‌بار تعریف و تمجیدهای منتقدین هم در آن جای گرفته است.

|  |

بازی استراتژی-مخفی‌کاری Shadow Tactics حدوداً سه هفته‌ای است که از طریق فروشگاه استیم به رایانه‌های شخصی (ویندوز، مک و لینوکس) راه پیدا کرده است. این محصول حال‌وهوایی نزدیک به مجموعه‌ی Commandos دارد که در سال‌های نه‌چندان دور، از پرطرفدارترین‌های بازی‌های پی‌سی به شمار می‌رفت.

بازی Shadow Tactics: Blades of the Shogun با قیمت ۳۹.۹۹ دلار وارد وب‌سایت استیم شده که البته در حال حاضر با ۱۰ درصد تخفیف به فروش می‌رسد. تا اینجا ۹۷ درصد از کاربرانی که در استیم پیرامون این بازی نظر داده‌اند (بیش از ۱۱۰۰ نفر)، از آن رضایت داشته‌اند. ساخته‌ی استودیو میمیمی قرار است در سال ۲۰۱۷ برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 هم منتشر شود.


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده