// سه شنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۹

تریلر هنگام عرضه بازی Hue

استودیو فیدل‌استیکس تریلر جدیدی را به مناسبت عرضه نسخه پلی‌استیشن ویتا بازی Hue منتشر کرد.

بازی پازل پلتفرمر Hue، محصول مشترک استودیو فیدل‌استیکس و کرو دیجیتال که مدتی پیش بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد و توانست جوایز متعددی را بدست آورد، هم‌اکنون در دسترس دارندگان کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا نیز قرار گرفته است. به همین مناسبت بخش‌هایی از گیم‌پلی این بازی در قالب تریلر هنگام عرضه، در فضای مجازی منتشر شده است.

در تریلر مذکور مکانیک‌های اختصاصی و مبتنی بر رنگ‌های بازی Hue و شخصیت اصلی این بازی یعنی «هیو» که به‌واسطه تغییر رنگ‌های محیط قادر به عبور از موانع مختلف بوده، قابل مشاهده است. تریلر هنگام عرضه نسخه پلی‌استیشن ویتا بازی Hue را در زیر تما‌شا کنید:

| |

در بازی Hue، همراه با «هیو» قدم در راه کشف راز‌های پشت‌پرده ناپدید شدن مادرش می‌گذاریم. با کنار هم قرار تحقیقات او، «هیو» توانایی مشاهده رنگ‌های مخفی و تغییر در واقعیت را کشف می‌کند. با پیش‌روی در مراحل و پیدا کردن سر‌نخ‌های بیشتری از مادرش، توانایی‌های «هیو» نیز پیشرفت می‌کنند. با تغییر رنگ محیط می‌توانید بر روی اشیا تاثیر بگذارید، مناطق جدید پیدا کنید و با المان‌های محیطی تعامل داشته باشید. در طول مسیر، با شخصیت‌های متعدد و متفاوتی رو‌به‌رو می‌شوید که امکان صحبت با آن‌ها وجود دارد. از دیگر ویژگی‌های بازی Hue می‌توان به ۳۰ موسیقی اختصاصی، بهره‌گیری از سبک طراحی ضد نور (سیلوئت) و حضور آنا اکتون، به عنوان صدا‌پیشه مادر «هیو» اشاره کرد. هم‌اکنون می‌توانید بازی Hue را با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی خریداری کنید.


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده