نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲

بیگانگان فضایی در تریلر جدید Arrival به زمین می آیند

کمپانی پارامونت تریلر نهایی فیلم ورود (Arrival) را منتشر کرده است که حاوی تصاویر جدیدی از این فیلم مورد انتظار است.

کمپانی پارامونت تریلر جدیدی از فیلم مورد انتظار و علمی تخیلی جدید خود به نام Arrival منتشر کرده است، در این تریلر امی آدامز، نامزد ۵ جایزه اسکار، را در رویارویی با بیگانگان فضایی مشاهده می‌کنیم که ممکن است با وی دوستانه برخورد کنند یا رفتار خصمانه‌ای از خود نشان دهند. این تریلر روزی را که فضاپیماهای بیگانگان فضایی وارد زمین می‌شوند‌، نشان می‌دهد. آدامز در این فیلم نقش یک متخصص زبان شناسی به نام لوئیس بنکس را بازی می‌کند. زمانی که فضاپیماهای مرموز بیگانه در سراسر زمین فرود می‌آیند، بنکس از سوی دولت ایالات متحده آمریکا برای اولین تماس و ارتباط فرستاده می‌شود.

به محض ورود فضاپیماهای بیگانگان، بنکس به سرعت شروع به کشف زبان بیگانگان فضایی می‌کند و به دنبال برقراری ارتباط با آن‌ها است. فضاپیماها در قاره‌های مختلف فرود آمده‌اند، با این حال هیچ دولتی حاضر نیست با توجه به وضعیت موجود به آن رسیدگی و مقابله کند و در حوادث فیلم گفته می‌شود انسان‌ها در آستانه شروع یک جنگ جهانی هستند. همچنین در این تریلر یک بخش بسیار جالب وجود دارد که بنکس به هر نحوی متوجه می‌شود که در زبان بیگانگان خواب نیز وجود دارد و آن‌ها در خواب مثل انسان‌ها رویا می‌بینند. شما در ادامه می‌توانید این تریلر زیبا و مرموز را تماشا کنید:

|

علاوه بر این تریلر، کمپانی پارامونت پوستر جدید فیلم Arrival را نیز منتشر کرده است. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

Arrival Poster

علاوه بر آدامز، ستارگان دیگری همچون جرمی رنر، که دو بار نامزد جایزه اسکار شده است، به همراه فارست ویتاکر، برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد برای فیلم آخرین پادشاه اسکاتلند (The Last King of Scotland)، در فیلم Arrival حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم بر عهده دنی ویلنو، کارگردان فیلم‌هایی چون زندانیان (Prisoners) و سیکاریو (Sicario)، است.  وی همچنین کارگردانی فیلم بلید رانر ۲۰۴۹ (Blade Runner 2049) را نیز بر عهده دارد که در این فیلم بازیگرانی چون هریسون فورد و رایان گاسلینگ در آن حضور دارند. فیلم Blade Runner 2049 قرار است در تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۱۷ (۱۴ مهر ۱۳۹۶) به روی پرده برود. 

فیلم Arrival برای اکران در تاریخ ۱۱ نوامبر (۲۱ آبان) امسال برنامه‌ریزی شده است. این فیلم بر اساس کتابی به نام «داستان زندگی تو» (Story of Your Life) به قلم تد چیانگ ساخته شده است. جرمی رنر که نقش فیزیکدانی به نام یان دانلی را در فیلم Arrival بازی می‌کند، در مصاحبه با او‌اس‌ای تودی گفت که او برای بر عهده گرفتن این نقش که بر خلاف نقش‌ها و بازی‌های قبلی وی است، بسیار هیجان زده است. او در این رابطه می‌گوید:

من نقش یک شخص باهوش یا روشنفکر را بازی نمی‌کنم. من تصور می‌کنم یک چالش بزرگ در این نقش وجود دارد. 

با توجه به اولین تصاویری که از بیگانگان فضایی فیلم Arrival منتشر شده است، رنر در رابطه با آن‌ها می‌گوید:

آن‌ها موجودات مسخره‌ای نیستند که اسلحه به دست بگیرند و بیایند تا ما را بکشند. 

آدامز نیز اشاره‌ای به موجودات حاضر در این فیلم کرده است:

این موجودات از آن چه که شما تصور می‌کنید، متفاوت‌تر هستند.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده