// پنجشنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳

تماشا کنید: تریلر فیلم سینمایی The Sea of Trees منتشر شد

کمپانی A24، ناشر فیلم سینمایی دریای درختان (The Sea of Trees)، اولین تریلر از این فیلم را منتشر کرد. با زومجی همراه باشید.

کمپانی تولید فیلم و سریال A24، در عمر ۴ ساله خود توانسته است به یکی از کمپانی‌های مهم و تاثیرگذار در صنعت سینما تبدیل شود. این کمپانی که سالانه بین ۱۸ تا ۲۰ اثر را عرضه می‌کند، اکران فیلم‌هایی از جمله Into the Forest ،The Lobster ،Green Room و The Witch را در کارنامه دارد. حال کمپانی A24 اقدام به انتشار اولین تریلر فیلم سینمایی The Sea of Trees کرده است.

فیلم سینمایی دریای درختان برای اولین در تاریخ ۱۶ می ۲۰۱۵ (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴) در خلال جشنواره کن اکران شد. این فیلم که به شدت در جلب نظر منتقدین و مخاطبین شکست خورده و حتی «مناسب برای هیچکس» توصیف شده، داستان مردی آمریکایی به نام آرتور برنان را روایت می‌کند که برای خودکشی راهی «آئوکیگاهارا» (جنگل خودکشی) واقع در پایین کوه فوجی در کشور ژاپن می‌شود. وی در این جنگل با تاکومی ناکامورا آشنا می‌شود که او نیز قصد خودکشی دارد و این دو در کنار هم سفری از خوداندیشی، بقا و تلاش برای بازگشت به زندگی را آغاز می‌کنند. اولین تریلر فیلم سینمایی The Sea of Trees را در زیر مشاهده می‌کنید:

 

دانلود SD360p | دانلود HD720p | دانلود Full HD1080p

فیلم سینمایی دریای درختان (The Sea of Trees) به کارگردانی گاس ون سنت، نویسندگی  کریس اسپارلینگ و بازیگری متیو مک کانهی (آرتور برنان)، کن واتانابه (تاکومی ناکامورا)، نائومی واتس (جوآن برنان)، کیتی اسلتون (گابریلا لافورته) و جوردن گاورایس (اریک) در تاریخ ۲۶ آگوست ۲۰۱۶ (۴ شهریور ۱۳۹۵) به صورت محدود در سینماهای ایالات متحده آمریکا اکران خواهد شد.


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده