// شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹

تماشا کنید: تیزر کوتاه فیلم سینمایی Resident Evil: The Final Chapter

میلا یوویچ (Milla Jovovich)، بازیگر مجموعه فیلم‌های Resident Evil، تیزر کوتاهی از فیلم سینمایی رزیدنت ایول: قسمت پایانی (Resident Evil: The Final Chapter) را در صفحه خود در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرد.

فیلم سینمایی Resident Evil: The Final Chapter به عنوان ششمین فیلم مجموعه Resident Evil و دنباله Resident Evil: Retribution در سال آینده میلادی اکران خواهد شد. تاکنون اطلاعات و جزئیاتی از داستان و رخدادهای این فیلم اعلام نشده است، با این حال میلا یوویچ، بازیگر نقش «آلیس»، در صفحه خود در شبکه اجتماعی توییتر تیزر کوتاهی از این فیلم را به اشتراک گذاشته است.

داستان فیلم سینمایی رزیدنت ایول: قسمت پایانی پس از رخدادهای Resident Evil: Retribution آغاز می‌شود. به واسطه خیانت «وسکر» به «آلیس»، نسل بشر در وضعیت بحرانی قرار گرفته است. به عنوان آخرین خط دفاعی بشریت در برابر زامبی‌ها، «آلیس» باید به جایی برگردد که این کابوس از آن‌جا آغاز شده است یعنی «راکون سیتی». کمپانی «امبرلا» در این شهر در حال جمع‌آوری یگان ویژه برای نابودی آخرین بازماندگان آخرالزمان است. «آلیس» در این راه تنها نیست و در کنار دوستان قدیمی‌اش در برابر خیل عظیم زامبی‌ها و هیولاهای جهش‌یافته مقاومت می‌کنند. «آلیس» در حالی که قدرت‌های فراانسانی‌اش را از دست داده و حمله کمپانی «آمبرلا» در شرف وقوع است، باید بشریتی را نجات دهد که در لبه نابودی است. تیزر کوتاه Resident Evil: The Final Chapter منتشر شده در صفحه شخصی میلا یوویچ در شبکه اجتماعی توییتر را در زیر تماشا می‌کنید:

دانلود 360p | دانلود 720p

در فیلم سینمایی رزیدنت ایول: قسمت پایانی (Resident Evil: The Final Chapter)، پل دبلیو. اس. اندرسون که تجربه حضور در تیم تولید هر شش فیلم مجموعه «رزیدنت ایول» را در کارنامه دارد، علاوه بر کارگردانی، وظیفه تهیه‌کنندگی و نویسندگی را نیز برعهده داشته و بازیگرانی از جمله میلا یوویچ (آلیس)، الی لارتر (کلر ردفیلد)، شاون رابرتز (آلبرت وسکر)، ویلیام لوی (کریستین)، رابی رز (ابیگیل)، ایان گلن (دکتر الکساندر ایزاکس)، رولا (کوبالت) و لی جونگی (فرمانده لی) در این فیلم به هنرنمایی می‌پردازند. بر طبق برنامه‌ریزی کمپانی اسکرین جمز (Screen Gems) فیلم سینمایی Resident Evil: The Final Chapter در تاریخ ۲۷ ژانویه ۲۰۱۷ (۸ بهمن ۱۳۹۵) در سینماهای ایالات متحده آمریکا اکران خواهد شد.


منبع Coming Soon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده