نویسنده: نادر امرایی
// شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۲

تماشا کنید: تریلر بازی Prey For the Gods، دنباله معنوی Shadow of the Clossus

اخیرا تریلر جدیدی از بازی Prey for the Gods که به نوعی دنباله معنوی بازی دوران‌ساز Shadow of the Clossus است، منتشر شد. با زومجی و تماشای این تریلر همراه باشید.

یکی از بهترین، خاطره‌سازترین و دوران‌سازترین بازی‌های کنسول پلی‌استیشن 2، بدون شک بازی Shadow of the Clossus بود. چندی پیش کمپینی در وب‌سایت کیک‌استارتر آغاز شد که قصد داشت برای بازی Prey for the Gods که به نوعی دنباله معنوی بازی Shadow of the Clossus است، سرمایه جمع کند. این کمپین با موفقیت کار خود را به پایان رساند و چندی پیش نیز تریلر جدیدی از بازی منتشر شد که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

| |

استودیوهای نو متر وظیفه ساخت بازی را بر عهده دارد و ادعا کرده است که Prey for the Gods ترکیبی از المان‌های گیم‌پلی بازی‌هایی نظیر DayZ، Deus Ex و Bloodborne است. این استودیو در صفحه Kickstarter خود درباره بازی چنین نوشت:

در بازی Prey for the Gods شما در نقش یک قهرمان تنها قرار می‌گیرید که به گوشه‌ای از دنیا فرستاده می‌شود که همیشه زمستان است. شما با یک دست لباس به این مکان می‌رسید و باید در مقابل خطرات بی‌شمار این مکان، زنده‌ بمانید تا بتوانید تعادل را به این بخش از دنیا بازگردانید و سوال‌هایی را پاسخ دهید که هیچ‌کس جواب آنها را نمی‌داند.

بازی Prey for the Gods هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارد اما ابتدا برای رایانه‌های شخصی و سپس پس از مدت کوتاهی برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد.

نظر شما درباره این بازی چیست؟


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده