// جمعه, ۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۳

تماشا کنید: اسکوئر انیکس در ۱۱ مرداد از یک بازی نقش آفرینی جدید رونمایی می‌کند

اسکوئر انیکس (Square Enix) می‌خواهد در آغاز آگوست از یک بازی نقش‌آفرینی «دراماتیک»، که ظاهراً Kamitsuri نام دارد، رونمایی کند.

کمپانی اسکوئر انیکس تیزری از یک بازی نقش‌آفرینی جدید را منتشر کرده است. این بازی که ظاهراً Kamitsuri نامیده می‌شود، قرار است داستانی احساس‌برانگیز را روایت کند؛ چرا که کمپانی ژاپنی آن را به‌عنوان یک «RPG دراماتیک» به طرفداران‌اش معرفی کرده است.

تیزر مذکور ویدیویی به زبان ژاپنی است که طراحی‌های هنرمندانه‌ی بازی را با ترانه‌ای گیرا به رخ تماشاگر می‌کشد. آن‌طور که از ویدیو پیدا است، ماجراهای Kamitsuri در Ashihara no Nakatsukuni اتفاق می‌افتد که در اساطیر ژاپنی از آن به عنوان «دنیای میان جهنم و بهشت» یاد شده است. طراحی‌هایی که در تیزر می‌بینیم، حال و هوایی سنتی و در عین حال نو دارند و ترکیب متداول دو رنگ آبی و قرمز نقش پررنگی را در آن‌ها ایفا کرده است. در این میان، به نظر می‌رسد که شخصیت‌های اصلی بازی دو خواهر هستند که بازیکن باید در جایگاه یکی از آن‌ها، به یاری دیگری بشتابد.

دانلود ویدیو با رزولوشن SD360pدانلود ویدیو با رزولوشن HD720p

کمپانی اسکوئر انیکس قرار است در اول ماه آگوست (دوشنبه ۱۱ مرداد) از بازی Kamitsuri رونمایی کند. در حال حاضر همان‌طور که از بابت نام بازی مطمئن نیستیم، از پلتفرم‌های مقصد آن هم خبر نداریم؛ اما انتظار می‌رود که بلافاصله پس از معرفی شدن رسمی بازی، بتوانیم از طریق سایت Kamitsuri.com به اطلاعات موردنظرمان دست پیدا کنیم.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده