// جمعه, ۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۷

تماشا کنید: تریلر معرفی شخصیت Cassandra در بازی Mafia 3

کمپانی توکی گیمز در تریلر جدیدی از بازی Mafia 3، شخصیت کاسندرا را معرفی کرده که به ملکه جادوگر معروف است. با زومجی همراه باشید.

یکی از مورد انتظار‌ترین بازی‌های سال جاری Mafia 3 است که در تاریخ ۷ اکتبر (۱۶ مهر) برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی عرضه می‌شود. این بازی توسط استودیو هنگر 13 ساخته شده و کمپانی 2K Games هم وظیفه انتشار آن را برعهده دارد. سازندگان بازی در مدت زمانی که تا عرضه آن باقی مانده، با انتشار ویدیو‌هایی قصد دارند شخصیت‌های بازی را معرفی کنند و پس از آنکه چندی پیش لینکولن کلی، پروتاگونیست اصلی بازی، با انتشار ویدیویی معرفی شد، این بار نوبت به کاسندرا رسیده است:

دانلود SD360p | دانلود HD720p | دانلود Full HD1080p

کاسندرا یکی از دوستان لینکولن است و لقب وی هم «ملکه جادوگر» است. وی هم مانند لینکولن به دلایلی شخصی در پی گرفتن انتقام از گروه مافیا است و طبق اعلام سازندگان، شخصیت مرموز و بسیار خشنی دارد. وی یکی از سه شخصیتی است که به لینکولن می‌پیوندند تا از مافیای شهر «نیو بوردو» انتقام بگیرند. هریک از این شخصیت‌ها دلایل خاصی برای این موضوع دارند که در زمان انتشار بازی بیشتر با جزییات آن‌ها آشنا خواهیم شد. داستان مافیا ۳ در سال ۱۹۶۸ اتفاق می‌افتد.


منبع VG247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده