نویسنده: نادر امرایی
// سه شنبه, ۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۲

تماشا کنید: امضای قرارداد همکاری بین بازی PES 2017 و باشگاه فوتبال بارسلونا

کونامی، ناشر بازی PES 2017،‌ اعلام کرد که با باشگاه فوتبال بارسلونا اسپانیا، قراردادی سه ساله امضا کرده است که به آنها اجازه می‌دهد به ستاره‌های این تیم دسترسی بیشتری داشته باشند. با زومجی همراه باشید.

کمپانی ژاپنی Konami که سال‌ها است وظیفه ساخت و انتشار مجموعه محبوب فوتبال PES را بر عهده دارد، امروز یک بیانیه رسمی منتشر و در آن اعلام کرد که با باشگاه فوتبال Barcelona، قرارداد همکاری سه ساله امضا کرده است. 

این قرارداد همکاری به کونامی اجازه می‌دهد که دسترسی بیشتری به ستاره‌های تیم بارسلونا داشته باشد و بتواند یک تجربه واقعی را از جو استادیوم نیو کمپ برای طرفداران این بازی فراهم کند. این قرارداد همکاری فقط مختص به نسخه‌های کنسولی و رایانه‌های شخصی بازی نمی‌شود و می‌توانیم انتظار این را داشته باشیم که این تیم را در بازی‌های موبایل سری PES نیز با جزئیات بیشتری مشاهده کنیم. مانل آرویو، نایب رئیس بازاریابی باشگاه بارسلونا در اینباره گفت:

ما بسیار از این قرارداد همکاری با کونامی خوشحال هستیم. کونامی اکنون شریک رسمی باشگاه ما محسوب می‌شود. 

از طرف دیگر توموتادا تاشیرو، رئیس کونامی درباره این قرارداد گفت:

این قرارداد همکاری به نفع هر دوی ما است. با کار کردن با تیمی به بزرگی بارسلونا، می‌توانیم مجموعه PES را به طرفداران بیشتری معرفی کنیم. این قرارداد همکاری به ما اجازه می‌دهد که به بهترین بازیکنان فوتبال در یکی از بزرگ‌ترین و بهترین باشگاه‌های دنیا دسترسی داشته باشیم. مجموعه PES همیشه به دلیل کنترل و واقع‌گرایی خود مشهور بوده است، به همین دلیل همکاری بین چنین تیم فوتبال و تیم بازی‌سازی خوبی، فوق‌العاده است.

همزمان با اعلام این خبر، کونامی تریلر جدیدی از بازی PES 2017 نیز منتشر کرد که در زیر می‌توانید آن را تماشا کنید:

| |

بازی PES 2017 قرار است که در تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۳ شهریور) در آمریکای شمالی و ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) در انگلستان عرضه شود. نسخه پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان این بازی ۶۰ دلار قیمت خواهد داشت در حالیکه نسخه‌های پلی‌استیشن 3، ایکس‌باکس 360 و رایانه‌های شخصی بازی با قیمت ۴۰ دلار عرضه خواهند شد. علاوه بر نسخه معمولی بازی، کونامی یک نسخه مخصوص باشگاه بارسلونا را نیز عرضه خواهد کرد که برای طرفداران این تیم بسیار جذاب خواهد بود. 


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده