// پنجشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۱

تماشا کنید: تریلر «مبارزه» بازی No Man's Sky

چیزی به عرضه‌ی بازی مورد انتظار No Man's Sky نمانده و استودیوی هلو گیمز، در فاصله‌ی یک ماهه مانده به انتشار بازی چهار تریلر منتشر می‌کند که المان‌های اصلی بازی را نشان می‌دهند. بعد از تریلر «اکتشاف»، حال نوبت به بخش «مبارزه» بازی رسیده است.

بازی No Man's Sky به دنیای عظیمش معروف است و در تریلر «اکتشاف» که چند روز پیش عرضه شد، دیدیم در این دنیای تقریباً بی‌کران چطور می‌توان به ماجراجویی پرداخت. با اینکه شاید گشت و گذار در سیاره‌های پرشمار بازی، هسته‌ی اصلی آن را تشکیل داده باشند و جنبه‌های دیگر کمتر به چشم بیایند، اما سازندگان بازی سعی کرده‌اند که ستون‌های اصلی این تجربه‌ی خاص را برای گیمرها توضیح دهند و به این سوال پاسخ دهند که هدف No Man's Sky چیست؟

به همین دلیل یک مجموعه ویدیوی چهارقسمتی تا زمان عرضه‌ی بازی در نظر گرفته شده که اینبار، نوبت به بخش مبارزات بازی رسیده است. همه‌ی موجودات مختلفی که در سیاره‌های گوناگون مشاهده می‌کنید  دشمن شما نیستند و فقط برخی از آن‌ها روحیه‌ی جنگندگی دارند. مبارزات به سطح سیاره‌ها خلاصه نشده و با سفینه‌ای که در اختیار دارید، می‌توانید به پایگاه‌های فضایی نیز حمله‌ور شوید. همچنین در سیاره‌ها دسته‌ای از موجودات وجود دارند که مانند پلیس، هنگام مشاهده‌ی شلیک بی‌هدف به باقی موجودات دنبالتان خواهند افتاد.

دانلود 360p | دانلود 270p

No Man's Sky در تاریخ ۱۹ مرداد برای پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. پیشتر در خبرها خواندید که این بازی از دید کاربران سایت آمازون به عنوان مورد انتظار‌ترین بازی سال ۲۰۱۶ معرفی شد و همچنین سازندگان اعلام کردند که بازی علی‌رغم وسعت بسیار بالایی که دارد، فقط ۶ گیگابایت روی دیسک فضا اشغال می‌کند.

منبع: Gamesradar


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده