// سه شنبه, ۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۵

تماشا کنید:‌ تریلر معرفی لینکلن کلی، شخصیت اصلی بازی Mafia 3

کمپانی توکی گیمز (2K Games) امروز یک ویدیوی جدید را از بازی ‌Mafia 3 پیرامون زندگی لینکلن کلی، شخصیت اصلی داستان منتشر کرده است. در این ویدیو اشاره‌ای کوتاه به زندگی قهرمان داستان می‌شود. در ادامه با زومجی همراه باشید.

نخستین بار در ماه مرداد ۱۳۹۴ بود که کمپانی 2K رسما از انتشار سومین نسخه مجموعه Mafia با نام Mafia 3 خبر داد. این استودیو بعدها ویدیویی ۶ دقیقه‌ای را از گیم‌پلی این بازی منتشر کرده بود. در سومین ماجراجویی مافیا، با لینکون کلی، کهنه سرباز جنگ ویتنام همراه می‌شویم که بعد از پایان دوران خدمت خود در ویتنام به شهر خود باز می‌گردد. وی که به دنبال آرامشی برای ادامه زندگی است به ناگاه با قرار گیری در یک انتقام جویی وحشیانه و به دنبال آن قتل‌عام خانواده‌اش توسط مافیایی ایتالیا، وارد دوران تازه‌ای از انتقام‌گیری و جنایت در زندگی خود خواهد شد.

در ویدیو منتشر شده کمپانی تو‌کی گیمز نیز می‌توانید نگاهی کوتاه و گذرا رابه فراز و نشیب‌های زندگی این قهرمان بی‌اندازید. Mafia 3، محصول جدید استودیو هنگر ۱۳، در تاریخ ۱۶ مهر (۷ اکتبر) برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی ویندوزی منتشر می‌شود.

دانلود ویدیو با رزولوشن SD 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

منبع: DualShockers


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده