نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۳

تماشا کنید: اولین تریلر فیلم Sully با بازی تام هنکس

اولین تریلر فیلم سالی (Sully) با بازی تام هنکس که داستان فرود معجزه آسای یک هواپیما در رودخانه هادسون آمریکا روایت می‌کند، منتشر شد. در ادامه با زومجی همراه باشید.

کمپانی برادران وارنر اولین تریلر فیلم Sully را منتشر کرد، Sully یک فیلم درام زندگینامه است که داستان یک خلبان با بازی هنکس که در سال ۲۰۰۹ یک هواپیمای تجاری را بدون هیچ تلفاتی در رودخانه هادسون آمریکا فرود آورد، نشان می‌دهد. هنکس نقش چسلی سولنبرگر ملقب به سالی، خلبان پرواز ۱۵۴۹ شرکت هواپیمایی US Airways را بازی می‌کند که ۷ سال پیش در ماه ژانویه موفق شد یک هواپیما را با ۱۵۰ مسافر و ۵ خدمه پس از برخورد با پرندگان و از دست دادن هر دو موتور هواپیما، در یک فرود اضطراری دراماتیک در آب‌های یخ رودخانه‌ای در خارج از محدوده شهر نیویورک فرود آورد.

سولنبرگر به عنوان یک قهرمان برای نجات جان تمام مسافران این هواپیما مورد ستایش و تقدیر قرار گرفته است. با این حال، با توجه به خلاصه فیلم که در تریلر مشاهده می‌کنیم، تحقیقات و رسیدگی فرود این هواپیما، منجر به مخاطره افتادن کار و شهرت او می‌شود. شما در ادامه می‌توانید این تریلر زیبا را تماشا کنید:

|

کارگردانی فیلم Sully بر عهده کلینت ایستوود کارگردان افسانه‌ای هالیوود است. تام هنکس تنها نام بزرگی  نیست که در این فیلم حضور دارد، آرون اکهارت در نقش جف اسکلز کمک خلبان سولنبرگر و لورا لینی، نامزد جایزه اسکار، در نقش لورن سولنبرگر همسر وی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم براساس کتاب بلندترین وظیفه (Highest Duty) که توسط چسلی سولنبرگر و جفری زاسلو نوشته شده است، ساخته شده و اکران خواهد شد.

فیلم Sully در تاریخ ۹ سپتامبر (۱۹ شهریور) امسال به روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

منبع: GameSpot


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده