نویسنده: میثم سبحانی
// دوشنبه, ۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲

تماشا کنید: اولین تریلر فیلم Jack Reacher: Never Go Back با حضور تام کروز

اخیرا اولین تریلر فیلم جدید تام کروز یعنی جک ریچر: هرگز برنگرد (Jack Reacher: Never Go Back) منتشر شده است. با زومجی و تماشای این تریلر همراه باشید.

علی‌رغم محبوبیت بسیار زیاد مجموعه سینمایی ماموریت غیرممکن (Mission Impossible) به نظر می‌رسد که یک مجموعه اکشن موفق برای تام کروز جاه‌طلب کافی نیست، چرا که او علاقه‌مند به حضور در مجموعه‌های اکشن بیشتری است.
پس از فیلم سینمایی جک ریچر (Jack Reacher) محصول سال ۲۰۱۲، تام کروز، ستاره فیلم قبلی، دوباره برای تجویز دوز بیشتری از شور و هیجان به پرده نقره‌ای سینماهای جهان، به فیلم جک ریچر: هرگز برنگرد (Jack Reacher: Never Go Back) برمی‌گردد. او در این فیلم، نقش پلیس سرسختی را بازی می‌کند که در گذشته در ارتش خدمت می‌کرده است.

|


این فیلم را ادوراد زوییک کارگردانی کرده است که در گذشته نیز با تام کروز در فیلم آخرین سامورائی (The Last Samurai) همکاری کرده بود و البته کوبی اسمالدرز، ستاره فیلم انتقام‌جویان (The Avengers) نیز در این فیلم حضور دارد.
این فیلم بر اساس هجدهمین رمان پرفروش لی چایلد با نام هرگز برنگرد (Never Go Back) محصول سال ۲۰۱۳ ساخته شده است. تا به امروز نزدیک به بیست عنوان رمان از شخصیت جک ریچر نوشته شده است.
ادوراد زوییک سال گذشته در مصاحبه‌ای با وب‌سایت جوبلو عنوان کرد که او در ساخت فیلم دوم، صرفا فرمول به کار رفته در فیلم نخست را کپی نخواهد کرد، بلکه تغییرات بسیار مثبتی را در آن اعمال می‌کند.او گفت:

فیلم جدید، فیلم کاملا متفاوتی نسبت به قسمت قبلی خواهد بود، زیرا مجموعه‌های داستانی گوناگون و بسیار خوبی برای ادامه داستان شخصیتی همچون جک ریچر وجود دارد و این فیلم، که از رمان جدیدی اقتباس شده، جهان کاملا متفاوتی دارد. این بار شرایط بسیار متفاوتی پیش روی شخصیت اصلی فیلم وجود دارد. به همین دلیل است که معتقدم این فیلم، فیلم کاملا متفاوتی خواهد شد و به واقع امیدوارم که همین‌طور شود و این فیلم، مستقل از فیلم قبلی از کار درآید.

فیلم سینمایی جک ریچر: هرگز برنگرد (Jack Reacher: Never Go Back) در ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ در سینماهای جهان اکران خواهد شد.

منبع: GameSpot


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده