نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۵

تماشا کنید: دو کلیپ جدید از فیلم Independence Day: Resurgence منتشر شد

کمتر از یک هفته تا اکران فیلم روز استقلال: تجدید حیات (Independence Day: Resurgence) بیشتر باقی نمانده است، در همین رابطه کمپانی فاکس قرن بیستم دو کلیپ جدید از این فیلم منتشر کرده است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

۲۰ سال از اکران فیلم روز استقلال (Independence Day) می‌گذرد، اما سرانجام هفته آینده  ادامه این فیلم یعنی Independence Day: Resurgence اکران خواهد شد. دو کلیپ جدید از ادامه این فیلم علمی‌ تخیلی که در دهه ۹۰ میلادی اکران شد، بتازگی منتشر شده است. شما در ادامه می‌توانید این دو کلیپ را تماشا کنید:

 |  

 |  

کارگردان فیلم Independence Day: Resurgence همانند فیلم اول  رولند امریش خواهد بود و  ستارگانی همچون جف گلدبلوم، ویویکا ای فاکس، برنت اسپینر و بیل پولمن دوباره به نقش‌هایشان در فیلم جدید بازگشته‌اند. همچنین هنرپیشگان جدیدی مانند لیام همسورث، مایکا مونرو، شارلوت گینزبورگ و ویلیام فیکنر در این فیلم حضور دارند.

در یک مصاحبه با امپایر، امریش فاش ساخت که برنامه اصلیش برای فیلم این بود که پلات را در مسیری با اکشن کمتر پیش ببرد. او می‌گوید:

پس از حادثه ۹/۱۱ (۱۱ سپتامبر) من و دین [دلوین، فیلمنامه‌نویس] می‌خواستیم فیلمی در ارتباط با صلح بسازیم و آن [برنامه] جواب نداد. هنوز هم بخشی از عناصر آن در فیلم جدید وجود دارند، اما نسخه قبلی فقط در مورد همان [صلح] بود. ما به بیگانگان شلیک می‌کنیم و آن‌ها به طور تصادفی سقوط می‌کنند و آن‌ها در پایان فیلم در محوطه کاخ سفید فرود می‌آیند و می‌گویند: «ما برای صلح آمده‌ایم»، که قرار بود در آن نسخه باشد. این فقط یک ایده بیش از حد ضعیف بود و ما واقعا نمی‌خواستیم آن را انجام بدهیم. این ایده دیگر آن حس روز استقلال را ندارد. تنها سفینه‌ فضایی نابود می‌شد!

فیلم Independence Day: Resurgence در تاریخ ۲۴ ژوئن ۲۰۱۶ (۳۱ خرداد ۱۳۹۵) اکران خواهد شد.

منبع: GameSpot


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده