// یکشنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۳

تماشا کنید: بازی Rock of Ages 2: Bigger and Boulder معرفی شد

نسخه اول بازی Rock of Ages به عنوان یک بازی ترکیبی از سبک‌های اکشن و دفاع از قلعه، یکی از عجیب‌ترین بازی‌های سال‌های اخیر بود. حال سازندگان بازی با انتشار تریلری ساخت نسخه دوم آن را با نام Rock of Ages 2: Bigger and Boulder تایید کردند. با زومجی همراه باشید.

بازی کردن در نقش یک سنگ غول‌پیکر و استفاده از آن برای تخریب مواضع دشمنان، ایده‌ای است که منجر به خلق بازی Rock of Ages توسط ای‌سی‌ای تیم (ACE Team) در سال ۲۰۱۱ شد و این استودیو با تلفیق ایده مذکور با دنیایی که شبیه به نقاشی‌های دستی بود، توانست یک اثر متفاوت را بسازد. حال نسخه دوم این بازی هم تایید شده است که با نام Rock of Ages 2: Bigger and Boulder پاییز امسال برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی ویندوزی منتشر خواهد شد. طبق اعلام سازندگان، در این نسخه شاهد فیزیک بهتر و ساختمان‌های قابل تخریب بیشتر خواهیم بود.

همچنین در نسخه دوم، تمرکز بازی بیشتر بر روی حالت چند‌نفره و همکاری تیمی (Co-op) خواهد بود و مسابقات دو در برابر دو، بخش مهمی از بازی را تشکیل خواهند داد. ACE Team لیست کاملی از ویژگی‌های بازی را منتشر کرده که به شرح زیر است:

  • بخش چند‌نفره جذاب با پشتیبانی از ۴ گیمر: در این نسخه شاهد رقابت‌های چندنفره بزرگ‌تری خواهید بود که ۴ نفر به طور همزمان می‌‌توانند آن را در قالب تیم‌های ۲ نفره تجربه کنند. امکان شخصی‌سازی پرچم و نیرو‌ها در این بخش وجود دارد و از آنجایی که سنگ‌ها از یک مسیر یکسان به سمت تیم دیگر حمله خواهند کرد، می‌توانید با ضربه زدن به سنگ دشمن آن‌ها را از مسیر خارج کنید و شانس بیشتری برای پیروزی داشته باشید.
  • یک تجربه سراسر هیجان و آشوب: در این نسخه شاهد نیرو‌های متنوع‌تر خواهیم بود و تخریب مواضع دشمن با استفاده از سنگ‌های غول‌پیکر اهمیت بیشتری خواهد داشت که همگی منجر به یک تجربه سراسر هیجان خواهند شد.
  • فیزیک و تخریب‌پذیری بهتر: ساخت بازی با استفاده از Unreal Engine 4 باعث شده تا شاهد فیزیک بهتری باشیم و علاوه بر آن، اجسام بیشتری برای تخریب کردن در محیط بازی وجود خواهند داشت.

همچنین اگر نسخه اول بازی را تجربه کرده باشید، با طنز موجود در آن آشنا هستید که سازندگان وعده داده‌اند این ویژگی در نسخه دوم حتی پررنگ‌تر از قبل حضور داشته باشد. در پایان می‌توانید تریلر معرفی بازی را تماشا کنید:

دانلود SD360p | دانلود HD720p

منبع: Attack of the Fanboy


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده