نویسنده: نادر امرایی
// سه شنبه, ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۹

تماشا کنید: تریلر جدید Top Gear با حضور مت له بلانک

امروز کانال رسمی یوتیوب برنامه Top Gear، تریلر جدیدی از این برنامه با حضور مت له‌ بلانک را منتشر کرد. در این تریلر، له‌بلانک در حال آزمایش کردن یک اتومبیل Ariel Nomad است. با زومجی، جزئیات خبر و تماشای این تریلر جذاب همراه باشید.

پس از جدا شدن سه یار همیشگی برنامه «تخته گاز» (Top Gear) یعنی جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند‌ و سپرده شدن سکان این برنامه محبوب تلویزیونی به دست کریس ایوانز، بسیاری نسبت به موفقیت تاپ گیر جدید، تردید داشتند اما امروز تریلری از این برنامه با حضور مت له‌بلانک (Matt LeBlanc) منتشر شد که طرفداران را نسبت به آینده تاپ گیر خوش‌بین می‌کند. له‌بلانک هنرپیشه معروف امریکایی است که به خاطر ایفای نقش «جویی» در سریال «دوستان» (F.R.I.E.N.D.S.) محبوبیت زیادی پیدا کرد.

له‌بلانک یکی از افرادی است توسط تهیه‌کنندگان Top Gear به سری جدید این برنامه اضافه شده تا بینندگان، جای خالی سه مجری همیشگی را کمتر احساس کنند. مطمئنا شما هم با دیدن این تریلر، به این نکته پی می‌برید که سازندگان سعی کرده‌اند تا آنجا که می‌توانند لحن صمیمی و طنز برنامه را حفظ کنند. در ادامه شما را به تماشای این تریلر کوتاه و جذاب دعوت می‌کنیم:

|

نظر شما درباره این تریلر و سری جدید برنامه تاپ گیر چیست؟

منبع: Road And Track


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده